Peugeot Partner Furgon — dane techniczne, wymiary, silniki, spalanie, pojemność, ceny, opinie

W zdecydowanie dynamicznym stylu, przystosowanym do wymogów jakości, mocnej budowie i wydajności oczekiwanej przez profesjonalnych klientów, nowy Partner jest nie tylko wielofunkcyjnym narzędziem pracy , ale również samochodem waloryzującym użytkownika.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, nowy Partner posiada optymalne możliwości załadunku stanowiące nową referencję w segmencie furgonetek. Przy długości 4,38 m, nowy Partner oferuje 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej i do 850 kg ładowności użytkowej. Długość użytkowa zaczynająca się od 1,80 m może być wydłużona aż do 3 m dzięki nowemu siedzisku Multi-Flex i oferuje 400 litrów dodatkowej przestrzeni. To innowacyjne wyposażenie pozwala przyjąć 3 osoby z przodu co jest dużą nowością w segmencie furgonetek.

Dzięki układowi jezdnemu pochodzącemu z 308, wyjątkowemu komfortowi akustycznemu, ergonomicznemu stanowisku kierowcy i doskonałej widoczności, nowy Partner oferuje wszystkim profesjonalistom wysoki komfort jazdy, symbol nowej generacji furgonetek. Nowy Partner jest końcowym etapem rozszerzania i całkowitego odnowienia gamy samochodów użytkowych Peugeot. Ta nowa gama, powiększona i bardziej innowacyjna, proponuje wraz z Bipperem, Partnerem Origin, nowym Partnerem , Expertem i Boxerem wielorakie rozwiązania o przestrzeni ładunkowej od 2,5 m3 do 17m3.

źródło: Peugeot / Mototarget