Peugeot Partner Furgon I — dane techniczne, wymiary, silniki, spalanie, pojemność, ceny, opinie

Jeśli szukasz niezawodnego kompana do pracy, który sprosta wszelkim wyzwaniom logistycznym, Peugeot Partner Furgon I może okazać się idealnym wyborem. Ten dynamiczny dostawczak, znany ze swojej praktyczności i ekonomiczności, to więcej niż tylko pojazd – to wszechstronne narzędzie, które pomoże Twojej firmie rosnąć. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi danymi technicznymi, wymiarami, rodzajami silników oraz opiniami użytkowników, które świadczą o niezawodności francuskiego klasyka. Odkryj, jak Peugeot Partner Furgon I łączy kompaktowe wymiary z imponującą pojemnością, utrzymując przy tym rozsądne spalanie i atrakcyjne ceny.

Dane techniczne i wymiary Peugeot Partner Furgon I

Peugeot Partner Furgon I stanowi doskonałe połączenie kompaktowych wymiarów z dużą przestrzenią ładunkową. Ten pojazd ma długość 4,38 m, szerokość 1,81 m i wysokość 1,80 m, co czyni go idealnym dla zadań wymagających dużej przestrzeni, lecz jednocześnie ograniczonych rozmiarów. Objętość przestrzeni ładunkowej wynosi imponujące 3,3 m³, a maksymalne obciążenie to 750 kg, co potwierdza, jak praktyczny i wszechstronny może być ten furgon.

Pod maską Peugeot Partner Furgon I znajdują się różne jednostki napędowe. Na rynku dostępne są modele z silnikami benzynowymi i diesla, dając użytkownikom możliwość wyboru zależnie od ich potrzeb. Najpopularniejszy jest silnik diesla 1.6 HDi o mocy 90 KM, który zapewnia doskonałą ekonomię paliwa i solidną moc, niezbędną do transportu ciężkich ładunków.

Dostępne silniki i ich specyfikacje

Pod maską Peugeot Partner Furgon I znajduje się wiele opcji silnikowych, które zaspokoją różne potrzeby kierowców. Wśród dostępnych jednostek napędowych na wyróżnienie zasługuje silnik 1.4 benzynowy o mocy 75 KM. Ten model, znany ze swojej trwałości, oferuje zadowalającą wydajność i jest idealny dla tych, którzy cenią sobie niezawodność i prostotę obsługi.

Alternatywą dla silnika benzynowego jest potężny i efektywny silnik diesla 2.0 HDi o mocy 90 KM. Ta jednostka napędowa charakteryzuje się doskonałym momentem obrotowym, co przekłada się na łatwość przemieszczania ciężkich ładunków, nawet na długich dystansach. Dodatkowo, ten silnik jest ceniony za niskie zużycie paliwa, co czyni go ekonomicznym wyborem dla tych, którzy zależą na oszczędnościach.

Spalanie i pojemność bagażnika Peugeot Partner Furgon I

Jeśli chodzi o zużycie paliwa, Peugeot Partner Furgon I prezentuje się bardzo korzystnie. Model z silnikiem diesla 1.6 HDi zadowala się zaledwie 5,2 l/100 km w cyklu mieszanym. Jest to rezultat zastosowania technologii HDi, która redukuje spalanie i emisję szkodliwych substancji. Dzięki temu Partner staje się idealnym wyborem dla tych, którzy szukają ekonomicznego rozwiązania dla swojej firmy.

Peugeot Partner Furgon I oferuje imponującą przestrzeń ładunkową. Mimo swoich kompaktowych wymiarów zewnętrznych, Partner jest w stanie pomieścić ładunek o objętości do 3,3 m³. Wnętrze jest dobrze zaprojektowane, z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, co umożliwia transport większej ilości ładunku, niezależnie od jego kształtu czy wielkości.

Reasumując, Peugeot Partner Furgon I to pojazd, który łączy w sobie ekonomiczność eksploatacji z dużą pojemnością ładunkową. Dostawczak ten, za sprawą oszczędnego silnika diesla i przemyślanie zaprojektowanego wnętrza, jest idealnym wyborem dla małych i średnich firm, poszukujących niezawodnego i praktycznego rozwiązania do transportu towarów.

Ceny nowych i używanych modeli Peugeot Partner Furgon I

Kiedy mówimy o cenach nowych modeli Peugeot Partner Furgon I, warto podkreślić, że ten pojazd nie jest już dostępny jako nowy w oficjalnej sprzedaży, biorąc pod uwagę, że produkcja pierwszej generacji zakończyła się kilka lat temu. Niemniej warto śledzić rynek pojazdów demonstracyjnych lub ostatnich nowych egzemplarzy u dealerów, gdzie cena może być atrakcyjna ze względu na wyprzedaż roczników.

Na rynku wtórnym Peugeot Partner Furgon I cieszy się stabilną pozycją, a ceny używanych modeli są zróżnicowane i zależą od stanu technicznego, roku produkcji oraz przebiegu. Używane egzemplarze można znaleźć już za kilka tysięcy złotych, co sprawia, że ten model jest atrakcyjnym wyborem dla przedsiębiorców dysponujących ograniczonym budżetem.

Cena za dobrze utrzymany używany Peugeot Partner Furgon I z niskim przebiegiem i w bogatej wersji wyposażenia może być nieco wyższa, jednak nadal jest akceptowalna dla większości przedsiębiorstw. Świadczy to o tym, że Partner I generacji utrzymuje swoją wartość na rynku wtórnym, będąc jednocześnie przystępnym cenowo i niezawodnym narzędziem pracy.

Podsumowując, zakup Peugeot Partner Furgon I na rynku wtórnym może być ekonomicznym rozwiązaniem dla firm poszukujących praktycznego i sprawdzonego pojazdu dostawczego. Należy jednak pamiętać o dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego i historii serwisowej wybranego egzemplarza, aby uniknąć niespodziewanych kosztów związanych z eksploatacją.

Opinie użytkowników i ekspertów o Peugeot Partner Furgon I

Opinie użytkowników Peugeot Partner Furgon I często podkreślają jego niezawodność i niskie koszty utrzymania. Właściciele doceniają ten model za trwałość silników, zarówno benzynowych, jak i diesla, które świetnie radzą sobie nawet przy wysokim przebiegu. Ten pojazd jest uważany za wytrzymały i odporny na intensywną eksploatację.

Wśród komentarzy ekspertów Peugeot Partner Furgon I wyróżnia się za praktyczność i funkcjonalność. Specjaliści z dziedziny motoryzacji często wskazują na dobrze zaprojektowaną przestrzeń ładunkową, która maksymalizuje możliwości transportowe przy zachowaniu kompaktowych wymiarów zewnętrznych pojazdu.

Duża pojemność ładunkowa w stosunku do niewielkich rozmiarów pojazdu to cecha, która zyskała pozytywne recenzje wśród przedsiębiorców. Wielu użytkowników Peugeot Partner Furgon I zwraca uwagę na łatwość manewrowania w miejskiej dżungli, co jest nieocenioną zaletą podczas codziennych dostaw.

Opinie na temat ekonomii jazdy Peugeot Partner Furgon I są jednomyślne – użytkownicy chwalą niskie spalanie, szczególnie w wersjach z silnikami diesla. Przedsiębiorcy, dla których ważne są oszczędności, uznają ten model za idealne rozwiązanie, które pomaga zredukować koszty paliwa w firmie.

Podsumowanie

Peugeot Partner Furgon I to pojazd, który z powodzeniem łączy w sobie funkcjonalność, ekonomiczność i kompaktowe wymiary. Jego zalety sprawiają, że jest on cenionym wyborem wśród przedsiębiorców potrzebujących niezawodnego partnera w codziennej pracy. Zachęcamy do dalszego zgłębiania tematu i rozważenia tego modelu jako potencjalnego nabytku dla Twojej firmy. Zajrzyj na forach internetowych oraz strony specjalistyczne, aby poznać opinie aktualnych użytkowników i dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje ten sprawdzony dostawczak. Nie zapominaj także o sprawdzeniu lokalnych ofert sprzedaży, które mogą kryć w sobie atrakcyjne okazje zakupu. Peugeot Partner Furgon I może stać się kluczem do rozwoju Twojego biznesu – zainwestuj w przyszłość już dziś!