Nissan Micra III — dane techniczne, wymiary, silniki, spalanie, pojemność, ceny, opinie

Charakterystyczny kształt Micry teraz jeszcze bardziej przyciąga uwagę. Masywne zderzaki przednie, nowa atrapa chłodnicy, gama stylowych barw – to wszystko jeszcze bardziej wyróżnia auto na ulicy. Elementy wykończenia wnętrza i wysokiej jakości materiały zarazem stymulują i koją zmysły.

Charakterystyczny kształt Micry teraz jeszcze bardziej przyciąga uwagę. Eleganckie wersje Visia i Acenta zaznaczają swoją obecność na ulicy, dzięki masywnym przednim zderzakom i nowej atrapie chłodnicy. Wersje Tekna i 160SR będą podobać się jeszcze bardziej dzięki sportowemu wykończeniu, takiemu jak spojler dachowy, stylowe 16 calowe felgi aluminiowe oraz obudowa na lampy przeciwmgielne. Ostatnią odmianą Micry jest model C+C. Model Coupe Cabrio został zaprojektowany właśnie w Nissan Design Europe.

Micra wyróżnia się nie tylko stylistyką. Dzięki bogatemu wyposażeniu jazda tym samochodem jest łatwa i przyjemna. Micra posiada automatycznie włączające się światła przednie i wycieraczki oraz automatyczną klimatyzację w wyższych wersjach wyposażenia.

źródło: Nissan