Jeep Wrangler JK – dane techniczne, wymiary, silniki, spalanie, pojemność, ceny, opinie

Oparty na oryginalnej i uznanej, lecz uwspółcześnionej formule (nowa rama, nadwozie i wystrój wnętrza, nowe silniki oraz nowoczesne wyposażenie komfortowe i ochrony pasażerów) nowy JK odznacza się wyrafinowaniem konstrukcyjnym, wysoką mocą napędu i sprawnością  w warunkach terenowych oraz bezpieczeństwem i oszczędnym zużyciem paliwa. Obszerne i wygodne wnętrze pozwala ciszyć się jazdą nie tylko „z wiatrem we włosach” lecz także w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Jedyny w swoim rodzaju czterodrzwiowe, otwarte cabrio, Jeep® Wrangler Unlimited to nowy wymiar w świecie Jeep’a. Ma dość miejsca dla pięciu dorosłych osób, największą w historii Wranglera przestrzeń bagażową i łączy wiodącą  w swej klasie sprawność terenową z praktyczną użytecznością na co dzień. Oferowane dzisiaj modele Wranglera charakteryzują się już tradycyjnie konstrukcją oszczędną, prostą i wytrzymałą, co pozwala osiągać najlepsze efekty w warunkach jazdy off-roadowej i najwspanialsze przeżycia pod otwartym niebem w plenerze.

Modele roku 2011 otrzymały nowy, bardziej komfortowy i ergonomiczny wystrój wnętrza, w wersji Sahara dostępny jest nowy hard-top klasy Premium, lakierowany w kolorze nadwozia.

źródło: Fiat