Dacia Logan Pick up — dane techniczne, wymiary, silniki, spalanie, pojemność, ceny, opinie

Praktyczny i solidny pick up w przystępnej cenie. Model, w którym w pełni wykorzystano bogatą wiedzę i doświadczenie grupy Renault w dziedzinie samochodów dostawczych. Stopniowo wprowadzany na rynki Europy Zachodniej od listopada 2008 r. (w Polsce i Krajach Bałtyckich dostępny od lutego 2009 r.).

Samochód objęty 3-letnią gwarancja (lub do 100 000 km). Logan pick up jest dostępny z silnikiem benzynowym 1.6 87 oraz silnikami wysokoprężnymi 1.5 dCi 68 (140g CO2/km) i 1.5 dCi 85 (137g CO2/km). Samochód ma doskonałe parametry ładunkowe: ładowność 800 kg, długość skrzyni ładunkowej 1807 mm, uchylna tylna klapa o udźwigu do 300 kg, wysokość progu załadunku 636 mm. Logan pick up jest wstępnie przystosowany do specjalistycznych zabudów (chłodnia, izoterma itp.). Auto skierowane do przedstawicieli drobnego rzemiosła i handlu, poszukujących prostego i praktycznego samochodu dostawczego z nadwoziem otwartym, przystosowanym do łatwej zabudowy w zależności od potrzeb.

Praktyczny i solidny pick up w przystępnej cenie. Model, w którym w pełni wykorzystano bogatą wiedzę i doświadczenie grupy Renault w dziedzinie samochodów dostawczych. Samochód ma doskonałe parametry ładunkowe: ładowność 800 kg, długość skrzyni ładunkowej 1807 mm, uchylna tylna klapa o udźwigu do 300 kg, wysokość progu załadunku 636 mm. Logan pick up jest wstępnie przystosowany do specjalistycznych zabudów (chłodnia, izoterma itp.). Auto skierowane do przedstawicieli drobnego rzemiosła i handlu, poszukujących prostego i praktycznego samochodu dostawczego z nadwoziem otwartym, przystosowanym do łatwej zabudowy w zależności od potrzeb.

Pomysłowo rozwiązana kabina. Rozwiązania zastosowane w kabinie Logana pick-up ułatwiaj. codzienne użytkowanie samochodu. Kabina charakteryzuje si. znaczną ilości. miejsca,
zapewniając kierowcy i pasażerowi poziom komfortu porownywalny z samochodem osobowym. Starannie dopracowano pozycję ciała za kierownicą oraz ergonomię elementow sterowania. Bardzo dobra jest także widoczność,zarówno do przodu, jak i do tyłu.

Praktyczne schowki pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń w kabinie i mieć zawsze pod ręką najpotrzebniejsze przedmioty. Za fotelami znajduje się przestrzeń o pojemności 300 litrów, która może pełnić rolę praktycznego schowka. Dostęp do niej jest ułatwiony dzięki pochylanemu oparciu fotela kierowcy i pasaąera (w zależności od wersji).

W przypadku, gdy cała skrzynia ładunkowa jest załadowana, można tu umieścić zarowno towary mniejsze gabarytowo, jak i najczęściej używane (np. skrzynkę z narzędziami). Na tylnej ścianie kabiny zamontowane zostały dwa wieszaki na ubrania oraz siatka, ktora może służyć jako schowek na drobne przedmioty. Tylna przeszklona ściana kabiny jest zabezpieczona specjalną kratą odpowiadającą wymogom polskich przepisów i bezpiecznie oddziela skrzynię ładunkową od
kabiny kierowcy.

Dacia Logan Pick up — dane techniczne, wymiary, silniki, spalanie, pojemność, ceny, opinie

źródło: Renault