Renault Thalia – dane techniczne, wymiary, silniki, spalanie, pojemność, ceny, opinie

Nowy model Renault Thalia został wprowadzony na rynek polski pod koniec października 2008 roku. Renault Thalia jest sedanem o pełnych wyrazu i uwodzicielskich liniach oraz idealnie zrównoważonych proporcjach. Auto ma 4,26 m długości i 1,43 m wysokości. Design przednich lamp podkreśla luksusową stylizację przodu. Samochód widziany z boku to harmonijny i elegancki sedan, zaś spojrzenie na tył pozwoli docenić pełnię jego dystyngowania. Chromowe wykończenia osłony chłodnicy i tylnej klapy bagażnika są kolejnymi oznakami wytwornej elegancji. Uwodzicielski wygląd i doskonała jakość są widoczne także zaraz po wejściu do środka. Renault Thalia może się też pochwalić obszernym bagażnikiem, który idealnie sprawdza się podczas weekendowych wyjazdów za miasto oraz podróży służbowych.
Oszczędny i doskonale trzymający się drogi
Renault Thalia pozwala na wybór jednego z kilku silników najnowszej generacji, z których każdy cechuje się doskonałymi osiągami, niskim zużyciem paliwa oraz dbałością o środowisko. Te jednostki napędowe – zarówno benzynowe, jak i wysokoprężne – należą do najoszczędniejszych w segmencie sedanów i pozwalają na naprawdę ekonomiczną jazdę.
Przód tego szykownie wyglądającego samochodu stanowi obietnicę świetnych osiągów
i komfortu jazdy. Renault Thalia wyposażono w takie samo zawieszenie jak model Clio II, który zasłynął jako idealne połączenie wygody jazdy, cichej pracy i dobrego trzymania się drogi.
Renault Thalia ma wiele zalet, którymi przekona do siebie rodziny. Model ten sprzedawany będzie w Europie Środkowej i Wschodniej, Rosji, Turcji i krajach Maghrebu. Pierwszą okazją do zapoznania się z kolejnym modelem wprowadzanym na rynek w ramach Kontraktu Renault 2009, będą Targi Samochodowe w Moskwie rozpoczynające się już 26 sierpnia br.

źródło: Renault