ŠKODA Octavia III generacji autem dla rodziny Playboya

W tegorocznej edycji plebiscytu, Nowa ŠKODA Octavia została nagrodzona tytułem Auto dla rodziny.

„Octavia III generacji musiała zostać przez nas zauważona. O tej premierze mówiło się od wielu miesięcy! Spekulacje i zainteresowanie były oczywiste, bo każdy chciał wiedzieć, jaki będzie następca najchętniej kupowanego auta w Polsce!” – mówią o ŠKODZIE Octavia jurorzy konkursu.

W plebiscycie spośród siedemdziesięciu pięciu nowych modeli aut zgłoszonych do konkursu, zostało wybranych 12 najciekawszych propozycji, którym tradycyjnie zostały przydzielone kategorie. W skład jury weszli: Włodzimierz Zientarski – przewodniczący jury, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk – dziennikarz motoryzacyjny, specjalista od rajdów i wyścigów, Andrzej Koper – mistrz kierownicy i wielokrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych oraz Rafał Jemielita – dziennikarz Playboya.

„To miłe wyróżnienie znaleźć się wśród laureatów tego plebiscytu. Cieszymy się, że ŠKODA Octavia została doceniona przez jury konkursu. Czujemy się wyróżnieni tym bardziej, że magazyn Playboy kojarzy się z inteligencją, prestiżem, klasą i bogatym wnętrzem, to magazyn, który stymuluje wyobraźnie – podobnie jak nasza ŠKODA Octavia” – mówiła Klaudyna Gorzan, Koordynator ds. marketingu i PR marki ŠKODA, odbierając nagrodę.

„Model ten w ciągu ostatniego dwudziestolecia przyniósł marce ogromny sukces. Już trzecia generacja tego flagowego modelu gości na ulicach, będąc naszą dumą i wizytówką” – dodała Klaudyna Gorzan.

ŠKODA Octavia to kolejny samochód z gamy marki, który został doceniony podczas plebiscytu „Samochód Roku Playboya”. W poprzednich latach nagrodę zdobyły: Yeti w kategorii „Samochód na każdą drogę” oraz Superb w kategorii „Samochód dla biznesu”.

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *