Hyundai i Fleet Awards Polska

Fleet Awards Polska to konkurs organizowany przez magazyn FLOTA od 12 lat. W ramach plebiscytu wyłaniane są najlepsze samochody, produkty oraz usługi flotowe w kraju. W tegorocznej edycji dziennikarze i przedstawiciele czołowych firm motoryzacyjnych nagrodzili firmę Hyundai statuetkami w dwóch kategoriach. W zmaganiach o tytuł najlepszego samochodu typu SUV zwycięzcą został model Santa Fe, będący idealnym połączeniem wyjątkowej stylistyki „Storm Edge”, wygody i bezpieczeństwa. Druga nagroda, w kategorii Program Gwarancyjny, to wyróżnienie dla Programu 5-letniej Potrójnej Gwarancji, oferowanej dla wszystkich modeli marki Hyundai.


Santa Fe to komfortowy, bezpieczny i ekologiczny SUV, który zaskakuje niezwykle dynamiczną linią nadwozia oraz nietuzinkowym wnętrzem, składającymi się na futurystyczny wizerunek ekskluzywnego i uniwersalnego samochodu. Stylistyka, w połączeniu z komfortem użytkowania, wyznacza nowe standardy dla bardzo popularnego segmentu, szczególnie wśród managerów wyższego szczebla. Santa Fe to również cała gama ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska jednostek napędowych, które mimo dostosowania do rygorystycznych norm emisji spalin EURO 5, oferują wysoką elastyczność i dynamikę, gwarantując satysfakcję z każdego przebytego kilometra.


5-letnia Potrójna Gwarancja to przede wszystkim świadectwo jakości produktów firmy. Jako jedyny producent na polskim rynku, Hyundai oferuje trwającą aż pięć lat pełną gwarancję fabryczną dla wszystkich nowych samochodów, we wszystkich krajach Unii Europejskiej, bez limitu kilometrów. Drugim filarem programu jest ubezpieczenie Assistance honorowane także poza granicami Polski, gdzie minimalny zakres usług to holowanie do najbliższego dealera firmy. Trzecim elementem jest bezpłatna kontrola techniczna pojazdu raz w roku. Sprawdzenie wszystkich płynów, stanu i ciśnienia ogumienia, poziomu zużycia klocków hamulcowych oraz ocenę nadwozia zapewnia wysoki komfort użytkowania przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu bezpieczeństwa inwestycji. Tak długi i pełny program gwarancyjny ma bezpośredni wpływ na wysoką efektywność decyzji zakupowych dotyczących floty samochodowej, będąc jednocześnie ważnym czynnikiem kształtującym wartość rezydualną aut oferowanych przez Hyundai Motor Poland.


W konkursie można było oddawać głosy aż w 25 kategoriach. Wybory odbywały się w dwóch etapach: głosowania internetowego (waga głosów 0,2) i Wielkiego Testu Flotowego (waga głosów 0,8).
Osoby związane z branżą motoryzacyjną, w tym fleet managerowie, pracownicy działów logistycznych i członkowie zarządów założyli 4328 kont i poprzez specjalnie stworzony system internetowy oddali łącznie ponad 105 000 głosów we wszystkich kategoriach. To rekordowy wynik w historii konkursu. Głosowanie trwało od 25 lutego do 20 marca. Następnie odbył się Wielki Test Flotowy. 21 marca na warszawskim Bemowie specjaliści związani z branżą motoryzacyjną oceniali 80 nominowanych samochodów pod kątem atrakcyjności modeli dla firmowych parków samochodowych.


W kategorii SUV oddano łącznie 3925 głosów. Model Hyundai Santa Fe otrzymał aż 1328 z nich, zdobywając 754,6 punktów, które zagwarantowały zwycięstwo. Laureat w kategorii Program Gwarancyjny został wyłoniony jedynie na podstawie głosowania on-line. Program 5-letniej Potrójnej Gwarancji to wybór aż 2322 specjalistów. „Branża flotowa to bardzo istotny dla nas sektor, dlatego to wyróżnienie jest szczególnie ważne. Formuła konkursu mocno odzwierciedla preferencje osób decyzyjnych – liczba głosów zdobytych przez Santa Fe i Program 5-letniej Potrójnej Gwarancji jest znaczna i niezwykle doceniamy każdy głos. Cieszy nas, że nasza propozycja to nie tylko wybór indywidualnych kierowców, ale także preferencyjne rozwiązanie dla firm. Komfort, bezpieczeństwo i wysoka efektywność finansowa produktów oferowanych przez Hyundai Motor Poland, a także nasze odważne plany biznesowe w sektorze flotowym w 2013, roku dają doskonałą pozycję do podjęcia walki o jeszcze większą liczbę statuetek w kolejnej edycji konkursu. Zamierzamy ją wykorzystać.” – mówi Marcin Okrój, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland.

Nagrody Fleet Awards Polska zostały rozdane 19 kwietnia br. podczas II Kongresu Flotowego, w którym brali udział menadżerowie flot samochodowych w Polsce.

 

źródło: Hyundai

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *