Złota kierownica dla Hondy CR-V

okazała się szczęśliwa dla czwartej generacji modelu Honda CR-V. Auto zostało uznane za numer 1 w kategorii SUV, pokonując siedmiu konkurentów walczących o miano „Złotej Kierownicy” w tym segmencie.

Podczas uroczystego wręczenia statuetki, Prezes polskiego przedstawicielstwa Hondy, Hirokazu Tomiki powiedział: „…Dziękuję wszystkim fanom marki Honda za oddanie głosów na model CR-V. Właśnie rozpoczynamy jego sprzedaż na polskim rynku. To auto, które daje wiele radości z jazdy. Jesteśmy bardzo dumni  z tak prestiżowej nagrody.”

Od wprowadzenia Hondy CR-V na rynek w 1995 roku, na całym świecie sprzedano ponad pięć milionów sztuk tego modelu. Kolejna, obecnie wprowadzana na rynek odsłona Hondy CR-V oferuje wysoką jakość wykonania, praktyczne rozwiązania i zaawansowane rozwiązania techniczne. Auto, które pomogło zdefiniować segment kompaktowych SUV-ów, zostało gruntownie zmodernizowane z uwzględnieniem wymagań rynku europejskiego. Po raz pierwszy Honda CR-V oferowana jest w wersji z napędem na dwa i cztery koła. Modyfikacje wprowadzone w gamie silników benzynowych i wysokoprężnych przyczyniły się z kolei do dalszego obniżenia poziomu spalania, a co za tym idzie – emisji dwutlenku węgla.

„Złota kierownica” to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych. Jego historia sięga 1976 roku, a przyznawane są w nim wyróżnienia najlepszym autom prezentowanym w danym roku, które znalazły uznanie w oczach czytelników oraz profesjonalnego jury składającego się m.in. z ekspertów motoryzacyjnych.*1

*1 źródło: Auto Świat


źródło: Honda / Mototarget

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *