Zamówienia na nową Dacię Sandero

Cena pierwszej wersji Access z benzynowym silnikiem 1.2 16V 75 wynosi 29 900 zł. Model ten jest dostępny także w finansowaniu RCI Bank Polska, oferującym kredyty o atrakcyjnym oprocentowaniu, które można łączyć z ubezpieczeniem w promocyjnej cenie.

Solidność i niezawodność samochodów Dacia są powszechnie uznane przez niezależne organizacje i klientów. Marka była wielokrotnie nagradzana – zajęła 4 pozycję Dacii Sandero w kategorii „małych” samochodów w raporcie ADAC. Dacia została również numerem 1 w klasyfikacji najbardziej niezawodnych marek w 2012 roku w ankiecie Unii Konsumentów z 5 krajów europejskich (Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Włochy), w której głosowało 30 000 osób. Dacia jest też numerem 1 w rankingach wielu europejskich pism branżowych, takich jak francuski Auto Plus, L’Automobile Magazine czy niemiecki Auto Zeitung i Autobild oraz innych. Wysoka jakość Dacii opiera się na sprawdzonych technologiach i rozwiązaniach oraz utrzymaniu bardzo wysokich wymagań dotyczących jakości.


To między innymi właśnie dlatego marka Dacia staje się coraz bardziej popularna w wielu krajach i zyskuje coraz większe zaufanie klientów.

Nową Dacię Sandero można także nabyć w nowej ofercie – kredycie typu 50/50. Klient, kupując samochód, wpłaca od 30% do 50% ceny pojazdu, a pozostałą część kapitału wraz
z odsetkami spłaca po 12 miesiącach. Gama ofertowa Nowej Dacii Sandero obejmuje trzy wersje wyposażeniowe – Access, Ambiance i Laureate oraz wersję Stepway z dwoma poziomami wyposażenia. Oferta silników obejmuje jednostkę benzynową 1.2 16V 75, produkowaną także w wersji z zasilaniem gazowym LPG, najnowszy trzycylindrowy silnik turbo TCe90 oraz wysokoprężne silniki 1.5 dCi 75 i 90.
 
Nowa Dacia Sandero i Nowe Sandero Stepway pojawią się w salonach Dacii na przełomie listopada i grudnia br., natomiast już wiosną przyszłego roku do sprzedaży wejdzie Nowa Dacia Logan.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *