Zadbaj o swój silnik benzynowy z innowacyjnymi preparatami TEC 2000

Pomogą więc dodatki do paliwa TEC 2000 posiadające sprawdzone i skuteczne formuły polecane przez specjalistów w branży. Jeżeli zależy Ci na doskonałej ochronie i czyszczeniu jednostki napędowej, nie znajdziesz na rynku nic lepszego! Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki TEC 2000.
Dodatki do silników benzynowych TEC 2000

W naszej ofercie znajdziesz wiele preparatów do silników benzynowych (https://tec2000.pl/kategoria-produktu/silniki-benzynowe/) o różnym zastosowaniu,  które pomogą Ci kompleksowo zadbać o prawidłową kondycję jednostki napędowej.


2000 Engine Flush to płukanka do silników benzynowych doskonale usuwająca wszelkie zabrudzenia gromadzące się w rowkach pierścieni tłokowych, kanalikach wału czy popychaczy zaworowych. Skuteczny w usuwaniu nagaru, osad, sadzy czy zużytego oleju.


TEC 2000 Induction Cleaner jest skutecznym środkiem wykorzystywanym do czyszczenia układu dolotowego. Bardzo łatwo się go aplikuje, przez co dostaje się do kolektora dolotowego, turbosprężarki, zaworów sterujących czy gaźników. Dzięki temu udrażnia je, zapewniając lepsze działanie całego układu.


Aby pozbyć się gromadzącej się w zbiorniku paliwa wilgoci, a także zapobiec jej ponownemu powstawaniu najlepiej skorzystać z uszczelniacza TEC 2000 Fuel System Cleaner. Ten dodatek do paliwa posiada on silne właściwości wiążące wodę, dzięki czemu skutecznie odciągna ją z całego systemu paliwowego.


Do dokładnego wyczyszczenie wtryskiwaczy w silnikach o zapłonie iskrowym polecamy preparat do benzyny TEC 2000 Fuel Injector Cleaner. Eliminuje on gromadzenie się wilgoci, a także zanieczyszczeń zbierających się w cylindrach


W celu zmniejszenia zużycia oleju  warto zastosować dodatek TEC 2000 Oil Booster. Jest to innowacyjny preparat, który zapobiega utlenianiu się i twardnieniu oleju, co z kolei przekłada się na jego mniejsze zużycie.

Pełna oferta TEC 2000

Produkty marki TEC 2000 zostały wprowadzone na rynek już w 1994 roku. Ponad 20 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam poznać wymagania i oczekiwania klientów. 


Najważniejsze są dla nas opinie osób, które korzystają naszych produktów, dlatego bardzo cenimy sobie wszystkie pochwały płynące zarówno od kierowców, jak i mechaników. Nasza misja polega na tym, aby każdy użytkownik cieszył się sprawnym działaniem swojego samochodu jak najdłużej – w tym celu nie spoczywamy na laurach, i stale rozwijamy nasze produkty, wykorzystując nowoczesne technologie.


W ofercie TEC 2000 dostępne są takie preparaty jak m.in. uszlachetniacze, płukanki, odgrzybiacze klimatyzacji, dodatki do olejów i inne. Zapraszamy do przejrzenia oferty na naszej stronie internetowej https://tec2000.pl/ – jesteśmy pewni, że znajdziesz preparat spełniający Twoje oczekiwania.


Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *