Sprzedaż Renault i Dacia

w porównaniu z wynikiem wrześniowym – łącznie w ubiegłym miesiącu wydano 2 680 aut. Najlepiej sprzedającym się samochodem z gamy Renault było Megane Grandtour, wśród Dacii niezmiennie najchętniej kupowanym modelem w Polsce pozostaje Duster.

W ubiegłym miesiącu osiągnięto trzeci najlepszy miesięczny wynik sprzedaży samochodów z gamy Renault i Dacia w 2011 roku. Do klientów trafiło 1 927 nowych aut Renault oraz 753 auta marki Dacia, co oznacza wzrost sprzedaży w porównaniu do września dla obu marek.

Wśród samochodów osobowych Renault w październiku najlepiej sprzedawało się Megane Grandtour (257 sztuk), na drugim miejscu uplasowało się Clio (234 sztuki). Niezmiennie od początku roku najpopularniejszym samochodem dostawczym Renault jest Nowy Master Fourgon – w październiku wydano 221 sztuk tego modelu.

Zdecydowanie najchętniej kupowanym nowym samochodem marki Dacia pozostaje Duster – 314 sztuk wydanych w październiku, co stanowi najlepszy wynik w ubiegłym miesiącu wśród całej gamy Renault/Dacia. Łączna sprzedaż tego modelu w 2011 roku osiągnęła już prawie 3 000 sztuk. Bardzo dobry wynik zanotowały również Sandero oraz Logan MCV – sprzedaż tego drugiego wzrosła prawie o 100% w porównaniu z wrześniem.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3285

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *