Spełnij swoje marzenia i poprowadź Ferrari

Jedną z nich jest Ferrari, które produkuje wyjątkowe auta seryjne oraz bolidy wyścigowe. W ciągu kilkudziesięciu lat samochody z czarnym koniec w logo stały się kultowe, jeżdżą nimi postaci z okładek kolorowych gazet. Ty także możesz się poczuć tak jak oni i poprowadzić Ferrari. Zaraz się dowiesz, jak to jest możliwe.

 

 

 

 

 

Ferrari – legenda światowej motoryzacji

W 1938 roku Enzo Ferrari założył przedsiębiorstwo, które kilka lat później zaczęło tworzyć samochody pod jego nazwiskiem. Wcześniej Włoch prowadził stajnię wyścigową Scuderia Ferrari. W 1947 roku linię produkcyjną opuścił pierwszy samochód cywilny. Od tego czasu we Włoszech powstają luksusowe auta, właśnie z czarnym rumakiem w logo. Marka stała się kultowa, przez wiele lat za jego kierownicą zasiadały największe gwiazdy kina, muzyki czy sportu.


Wpływ na wielką popularność marki miały też sukcesy stajni Ferrari w Formule 1. 16 mistrzostw świata konstruktorów mówią same za siebie. Na przestrzeni lat, sukcesy w czerwonym bolidzie święcili tacy kierowcy jak Niki Lauda, Nigel Mansel, Alain Prost czy Michael Schumacher.

Usiądź za kierownicą Ferrari

Ty także możesz się przekonać na własnej skórze o tym, jak to jest poprowadzić takie auto. Przejazd Ferrari jest bardzo blisko, wystarczy tylko, że wybierzesz termin i miejsce dogodne dla Ciebie. Prezenty motoryzacyjne to świetny sposób na to, żeby znaleźć dodatkowe źródło emocji. Możesz wybrać voucher prezentowy dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Oferta torów wyścigowych i eventów jest naprawdę bogata. Dostępnych jest kilkanaście lokalizacji, w których przekonasz się jak wygląda jazda po torze. Wybierz wariant najbardziej dogodny dla siebie. 


Wybierz model, który chcesz poprowadzić

Do Twojej dyspozycji jest ponad 40 różnych modeli aut, którymi możesz jeździć po torach. Jeśli chodzi o Ferrari to możesz wybrać spośród 4 modeli. Ferrari F430 to pojazd, który jest najbardziej powszechnym z nich. To auto jest znane z okładek magazynów motoryzacyjnych, a jego premiera miała miejsce w 2004 roku. Jednak to nie oznacza, że jest to przestarzały model! Wręcz przeciwnie, silnik V8 o pojemności 4,3 litra zapewnia przyspieszenie od zera do setki w zaledwie 4 sekundy. Możesz się przekonać o wyjątkowej mocy.


Następcą modelu F430 jest Ferrari 458 Italia. Pod maską tego pojazdu znajduje się silnik V8 o pojemności 4,5 litra. Jednostka napędowa ma moc 570 koni mechanicznych i pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 340 km/h. Na pewno zapewni Ci niesamowite wrażenia.


A jeśli chciałbyś się przejechać autem z otwartym dachem to czeka na Ciebie model Ferrari California. Silnik 4,3 litra o mocy 460 KM zapewni Ci unikalne doznania na torze. Auto przyspiesza w niecałe 4 sekundy od 0 do 100 km/h.

 

ferrari california na torze


Dla miłośników naprawdę wielkiej mocy czeka Ferrari F12berlinetta. To samochód, który skrywa pod maską silnik V12 o pojemności 6,3 litra. Jednostka napędowa o mocy 740 koni mechanicznych zapewnia przyspieszenie od zera do setki w zaledwie 3,13 sekundy. Emocje wynikające z prowadzenia tego modelu są nie do opisania.


Jak widzisz do Twojej dyspozycji są naprawdę wyjątkowe auta. Możesz się sprawdzić i spróbować zapanować nad wielką mocą. Wybierz model i przeżyj wyjątkowe chwile za kierownicą Ferrari.

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *