Rusza II edycja Pucharu Polski

Wszystko to za sprawą II edycji Pucharu Amatorów w Kitesurfingu KIA Soul Surfing Cup 2010, którego współorganizatorem jest firma Kia Motors Polska.

 

Na 5 gorących weekendów polskie plaże opanują tropikalne klimaty: wysportowane, opalone ciała, surferzy, zawody siatkówki plażowej, aerobik na plaży, turnieje na konsolach Xbox, wieczorne koncerty, dobrze wyposażone beach bary i wiele innych atrakcji. Podobnie jak w ubiegłym roku miasteczka KIA Soul Surfing Cup tętnić będą życiem od rana do zmroku.

 

Cała impreza będzie miała charakter tour’u, który rozegrany zostanie w 5 nadmorskich miejscowościach: Chałupach, Łebie, Ustce, Kołobrzegu i Gdyni. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w dniach 3-4 lipca w Chałupach. Firma Kia Motors Polska zaprasza wszystkich, którzy do tej pory nie mieli szansy, możliwości bądź też nie czuli się na siłach do startu w zawodach dla zaawansowanych riderów . W trakcie imprezy wziąć będzie można udział w Akademii Surfingu, gdzie każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad profesjonalnych zawodników i instruktorów. Główną planowaną konkurencją będzie freestyle rozgrywany w postaci Expression Session a zwycięzca rankingu kategorii mężczyzn i kobiet otrzyma w nagrodę zaproszenie na egzotyczne Kite Safari.

 

Imprezom towarzyszyć będą pokazy freestyle’owe w takich dyscyplinach jak Kitesurfing, Wakeboarding, Skimboarding oraz Trial. Organizatorzy zadbają także o dodatkowe atrakcje dla osób towarzyszących zawodnikom. Będą oni mogli wziąć udział w różnego rodzaju konkursach z nagrodami czy rozgrywkach w piłkarzyki a najmłodsi uczestnicy będą mogli bawić się w specjalnie dla nich przygotowanych strefach. Wszystkie chętne osoby skorzystają także z jazd testowych Kia Soul – modelem, który szczególnie podoba się osobom młodym duchem, bez względu na wiek. Bo przecież młodość to stan ducha, nie ciała….
Rywalizacji i zajęciom na plaży towarzyszyć będzie muzyka klubowa, którą zapewnią gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki klubowej oraz hip-hopowej. Po zakończeniu  rywalizacji sportowej odbywać się będą After Party w rytmach House, Drum 'n’ Bass oraz Elektro. Gościem Specjalnym tegorocznego finału KIA Soul Surfing Cup w Gdyni będą „mistrzowie gramofonów” – Scratch Perverts.


Kalendarz KIA Soul Surfing Cup 2010
03-04.07.2010  – Chałupy IV – Kemping Solar
17-18.07.2010  – Łeba – Plaża A – Costa Dorada
31.07-01.08.2010  – Ustka – Plaża Wschodnia – Baya Beach
14-15.08.2010  – Kołobrzeg – Plaża Morskie Oko
28-29.08.2010  – Finał Gdynia – Plaża Śródmieście

 

źródło: Kia Motors Poland

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *