Poszerz swoją ofertę – zdecyduj się na kurs detailingu

Z pewnością więc zauważyłeś, że aby utrzymać się na rynku warto wychodzić do klientów z coraz to nowszymi propozycjami i rozszerzać swoją ofertę. Jednym ze sposobów jest prowadzenie salonu detailingu samochodowego. Pracę tę możesz połączyć z dotychczas wykonywanymi zadaniami a tym samym zwiększyć swoje przychody oraz uatrakcyjnić ofertę.

 

 

 

Czym właściwie jest detailing samochodów? Mówiąc najprościej jest to szereg działań, które mogą być przeprowadzane wewnątrz i na zewnątrz auta, które mają na celu przywrócenie mu idealnego wyglądu. Mowa tu nie tylko o gruntownym sprzątaniu czy myciu pojazdów, ale również o bardziej zaawansowanych pracach takich jak oklejanie szyb czy karoserii. Jednym zdaniem, detailing ma doprowadzić do tego, by auto klienta zyskało charakter i wyraz a przy tym prezentowało się doskonale. Oczywistym jest, że aby zajmować się taką działalnością musisz poznać techniki oraz wykorzystywane w detailingu produkty. Jak zdobyć taką wiedzę? Najprostszym rozwiązaniem jest profesjonalny kurs detailingu.

Czym kierować się podczas wyboru kursu?

Obecnie możemy spotkać wiele ofert kursów detailingu samochodu. Nie każdy z nich będzie jednak dobrym wyborem. Jeśli zależy ci na tym, by faktycznie poszerzyć ofertę swojej firmy stawiaj na kursy i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów, którzy zajmują się detailingiem na co dzień nie tylko przekazując wiedzę, ale również dbając o samochody swoich klientów. Dzięki temu zyskasz pewność, że posiadają praktyczne umiejętności, których chcesz się nauczyć. Dowiedz się również co obejmuje szkolenie – czy dotyczy tylko pielęgnacji lakieru, czy również oklejania szyb, zabezpieczania karoserii lub pielęgnacji skórzanej tapicerki. Im więcej umiejętności zdobędziesz tym lepiej. Ponadto, zajęcia przeprowadzane powinny być w jak najmniejszych grupach, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie wykonywać czynności, których się uczysz.

Sprawdzony kurs detailingu

Jedną z firm, która posiada ogromne doświadczenie w organizowaniu kursów detailingu jest 1mad.pl. To doświadczony zespół, który nie tylko przekazuje swoją wiedzę, ale również aktywnie zajmuje się dbaniem o wygląd samochodów swoich klientów korzystając z najwyższej jakości produktów i rozwiązań. Poznasz je odwiedzając stronę https://1mad.pl/oferta/folie-ppf. Możesz liczyć na sporą dawkę fachowej wiedzy przekazywanej w kameralnych grupach oraz zajęcia praktyczne, które przygotują cię do wykonywania prac z detailingiem. Co więcej, po ukończonym kursie możesz liczyć na dalszy kontakt i wsparcie aby jeszcze bardziej podnieść poziom swoich usług.

Podsumowując, dla coraz większej liczby kierowców to jak wygląda ich samochód ma ogromne znaczenie i poszukują specjalistów, którzy pozwolą ich autom odzyskać dawny blask lub całkowicie je odmienią. Działając w branży motoryzacyjnej warto mieć tego świadomość i zastanowić się nad poszerzeniem swojej oferty o usługi detailerskie. Wbrew pozorom nie musi to być bardzo obciążająca inwestycja. Z pewnością zaś przyniesie zyski i pozwoli ci osiągać lepsze wyniki w biznesie. 

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *