Podróżuj dalej za mniej z Chevroletem

Koszty związane z wydatkami na paliwo są jednym z głównych czynników, jakie biorą pod uwagę osoby kupujące nowe auto. Dla klientów szukających samochodu taniego w eksploatacji, Chevrolet przygotował kolejną ciekawą ofertę, w ramach której osoby decydujące się na zakup wybranych wersji modeli Cruze lub Orlando mogą za jedynie 1 zł wyposażyć swój nowy samochód w zestaw LPG.

Egzemplarze modelu Cruze w wersji sedan i hatchback oraz modelu Orlando z benzynowym silnikiem o pojemności 1,8 l i mocy 141 KM, które przystosowane są do montażu instalacji LPG, można wyposażyć w taką instalację za 1 zł. Pięciodrzwiowy Cruze w wersji wyposażenia LS+, która obejmuje m.in. klimatyzację, systemy ABS, ESC, system kontroli trakcji oraz 6 poduszek powietrznych, dostępny jest już od 54 990 zł. Siedmiomiejscowego Chevroleta Orlando w takiej samej wersji wyposażenia można kupić już od 64 990 zł.

Decydując się na zakup i montaż instalacji LPG u autoryzowanego dystrybutora Chevroleta, klient zachowuje warunki gwarancji swojego nowego samochodu. Co więcej, producent instalacji LPG udziela na nią 2-letniej gwarancji bez limitu przebiegu lub 3-letniej gwarancji do 100 000 km przebiegu, czyli dokładnie takiej samej jak na samochód.

Główne korzyści wynikające z zakupu samochodu z instalację LPG to dwa zbiorniki paliwa (LPG i benzyny), które pozwalają na zwiększenie zasięgu samochodu prawie dwukrotnie oraz dłuższa żywotność silnika, spowodowana tym, że LPG nie pozostawia żadnych osadów, więc olej dłużej zachowuje swą przydatność. Zmiana z LPG na benzynę odbywa się automatycznie, może być także kontrolowana przez przełącznik na tablicy rozdzielczej. Wszystkie zbiorniki posiadają zawór bezpieczeństwa, pozwalający na bezpieczne korzystanie z podziemnych parkingów.

Dzięki aktualnej ofercie Chevrolet liczy na jeszcze lepszą sprzedaż modeli, które w pierwszych 4 miesiącach bieżącego roku osiągnęły największy wzrost sprzedaży w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Najbardziej popularny model, Chevrolet Cruze, do końca kwietnia zanotował wzrost sprzedaży aż o 50%.

 

źródło: General Motors

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3211

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *