Mitsubishi L200 Dakar

i pojemności 2,5 litra i pięciobiegową, manualną skrzynią biegów z reduktorem Super Select.

Limitowaną serię DAKAR dodatkowo wyposażono w chromowany sportowy przedni grill, dodatkowe wzmocnienia przednie, osłonę tylnych lamp i tylne czujniki parkowania. Znaczki z emblematem DAKAR umieszczono na tylnej klapie i z boku pojazdu oraz wyhaftowano na na welurowych dywanikach.

Cena L200 DAKAR jest niezwykle korzystna – samochód w tej wersji kosztuje tyle samo, co w opcji Intense Plus High Power, czyli 94 300 zł netto. Dopłata za lakier metalizowany to 3250 zł brutto. Przy zakupie tego samochodu przedsiębiorcy mogą odliczyć 23% podatek VAT.

Serwisowe L200 przygotowane na Rajd Dakar
Jednym z samochodów serwisowych w rajdzie Dakar 2012 będzie Mitsubishi L200. Ten samochód, który posłuży jako wsparcie techniczne zespołu RMF Caroline to wersja Intense Plus Double Cab High Power z turbodoładowanym silnikiem o mocy 178 KM i pojemności 2,5 litra w kolorze srebrnym z 5-biegową manualną skrzynią biegów i napędem 4×4 typu Super Select. Samochód serwisowy poddano pewnym modyfikacjom: wymieniono zawieszenie na Oldman Emu a komplet opon zmieniono na Gooodyear 265/60/18. Skrzynia ładunkowa otrzymała zabudowę soft top przystosowaną do przewozu zapasowych opon.

 

źródło: Mitsubishi

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *