Opel Mokka z nagrodą Playboya

która miała miejsce 17 czerwca, przedstawiciele marki Opel w Polsce odebrali nagrodę za zwycięstwo w kategorii „Auto na co dzień”. Opel Mokka został wyróżniony przez jury złożone ze znanych dziennikarzy motoryzacyjnych i kierowców rajdowych za wygodę, z jaką podróżuje się nowym małym SUV-em, a także jego przystosowanie do jazdy po polskich drogach, czyli zwiększony prześwit i opcjonalny napęd na wszystkie koła. Opel Mokka został uhonorowany tym tytułem wraz z Chevroletem Traxem.                 

W imieniu marki Opel nagrodę odebrał Przemysław Byszewski, dyrektor PR Opel Polska. „Zastosowana w naszym kompaktowym SUVie technologia, dynamika, jaką oferuje, oraz odważna stylistyka przypadły do gustu naszym klientom. Ten samochód wytycza w segmencie zupełnie nowy standard”, powiedział Byszewski.

Mokka mieści pięć osób. Niesie ze sobą również obietnicę Opla na połączenie atrakcyjnej stylizacji z nowoczesną technologią oraz luksusową funkcjonalnością, co czyni pojazd dostępnym dla szerszego segmentu klientów. Ponadto Opel Mokka po raz pierwszy wprowadza na rynek kompaktowych SUV-ów ergonomiczne siedzenia, uzupełniając propozycję o adaptacyjne reflektory (AFL+) oraz zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix. Wyposażenie, które znacząco podnosi komfort jazdy oraz bezpieczeństwo w Oplu Mokka obejmuje system elektronicznej stabilizacji toru jazdy (ESC), system kontroli trakcji (TC), jak również asystenta ruszania pod górę (HSA) oraz asystenta ruszania w dół wzniesienia (HDC). Wersję podstawową z napędem na przednią oś (FWD) można wyposażyć w inteligentny napęd na cztery koła (AWD). Technologia zastosowana w opcjonalnym napędzie na cztery koła (AWD) automatycznie rozpoznaje, kiedy konieczna jest lepsza przyczepność i samoczynnie dołącza napęd stosownie do potrzeb.

 

źródło: General Motors

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *