Nowe Renault Espace – gama 2011

W gamie pojawia się również nowy kolor nadwozia Niebieski Perłowy i lakierowane na kolor czarny błyszczący elementy designu wewnętrznego. Nowe Renault Espace to kultowy van, zapewniający identyczny poziom komfortu na wszystkich miejscach. Auto wyposażone jest w nowy system nawigacji z możliwością aktualizacji danych w czasie rzeczywistym – Carminat TomTom® Live, wysokiej klasy system audio 3D Sound by Arkamys® z nowymi możliwościami podłączenia urządzeń zewnętrznych (gniazda USB-Jack) oraz tapicerkę siedzeń pokrytą Teflonem® (w zależności od wersji), zapobiegającym ich zabrudzeniu.

Nowe Renault Espace posiada bardziej przyjazne dla środowiska silniki. Podstawę oferty stanowią jednostki 150 dCi i 175 dCi – emitujące obecnie znacznie mniejszą ilość CO2.

Gama 2011 − to wersje cieszące się największym sukcesem: wersja Celsium oraz luksusowa wersja Initiale.

Nowe Renault Espace to połączenie komfortu z praktycznym podejściem do życia i podróży. Model ten oferuje liczne możliwości łatwej zmiany konfiguracji wnętrza dzięki przesuwanym fotelom z automatycznym systemem mocowania. Każdy z pasażerów siedzących z tyłu może wybrać dowolne umiejscowienie fotela. Niezależnie od tego, czy potrzebuje miejsca dla wielu pasażerów, czy dla dużego ładunku, zmiana konfiguracji na 7-, 6-, 5-, 4-, 3- lub 2-miejscową jest bardzo prosta. Pasażerowie Nowego Renault Espace jak zawsze mają zapewnione komfortowe warunki podróży, dużą ilość miejsca, wysoki poziom bezpieczeństwa i wyjątkowo dobrze doświetlone wnętrze dzięki panoramicznemu, szklanemu dachowi o powierzchni 2,46 m².

Wbudowany w deskę rozdzielczą system nawigacji satelitarnej Carminat TomTom® Live dysponuje nowymi użytecznymi funkcjami. Ciemnografitowa tonacja i polakierowane na kolor czarny błyszczący elementy designu wewnętrznego tworzą eleganckie wnętrze wysokiej jakości.

Reflektory przednie wyposażone są w światła wykonane w technologii LED. W palecie 7 kolorów nadwozia pojawia się nowy odcień – Niebieski Perłowy. 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich, wzór Eptius lub Novadis o nowym designie (dostępne w zależności od wersji), potwierdzają pozycjonowanie Nowego Renault Espace w klasie Premium.

Samochód w wersji wyposażenia Celsium z silnikiem 2.0 dCi, 150 KM (Euro5) w wersji krótkiej można zakupić od 130 600 zł.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *