Fiat bohaterem Igrzysk Śródziemnomorskich 2013

które odbędą się w tureckim Mersinie w dniach od 20 do 30 czerwca. Fiat – oficjalny sponsor włoskiego Komitetu Olimpijskiego na lata 2012-2014, odda do dyspozycji włoskiego zespołu flotę samochodów opatrzonych specjalnymi naklejkami, związanymi z CONI. Poza tym, Fiat obecny będzie w „Casa Italia”, głównej siedzibie w Mersinie i będzie odgrywał aktywną rolę w organizowanych tam inicjatywach.

Flota będzie cały czas wystawiona przed „Casa Italia”- siedzibą główną i sercem CONI i towarzyszyć będzie włoskim sportowcom. W jej skład wchodzić będą różne modele Grupy, wśród których na czoło wysuwają się Fiat 500L, Fiat 500L Trekking, Fiat Linea i Fiat Freemont.

Grupa Fiat była zawsze w ścisłym związku ze światem sportu. Przy różnych okazjach, poszczególne brandy łączyły swój wizerunek z różnorodnymi dyscyplinami, uprawianymi na różnych poziomach, takimi jak: piłka nożna, koszykówka, żeglarstwo, wyścigi samochodowe i motocyklowe, rugby, boks, szermierka, lekkoatletyka oraz sporty zimowe.

Wśród wydarzeń sportowych ostatnich lat, których sponsorem był Fiat, wyróżniają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Turynie w 2006 roku, impreza, podczas której Grupa Fiat, jako główny sponsor, zapewnił flotę ponad 3.000 samochodów i 1.200 autokarów.
Aktualnie Fiat działa na wielu frontach: do 2014 roku marka Fiat ma zaszczyt być głównym sponsorem reprezentacji Włoch w piłce nożnej i będzie towarzyszyła piłkarzom „Azzurri” w następnych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Brazylii.

Po Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku i Igrzyskach Śródziemnomorskich w Mersinie w 2013, Fiat znów będzie wspierał włoską reprezentację także podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w rosyjskiej Soczi w 2014 roku.

 

źródło: Fiat

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *