Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę

Nissan i Ministry of Sound zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy mobilny system audio na świecie. 2 egzemplarze Nissanów Juke Box zapewnią nagłośnienie podczas imprezy w warszawskim klubie „Basen” 24ego listopada. Na zaproszenie Ministry of Sound, londyńskiego autorytetetu w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej, zagrają:  Funk D’Void, Ian Pooley, Marcin Czubala oraz Igor Project.

Oba wyjątkowe egzemplarze samochodów, wyposażone w nagłośnienie firmy Martin Audio, posiadają moc 18,900W i są w stanie wyemitować najwyższej jakości dźwięk o mocy 150db. Innymi słowy Juke Box może wygenerować więcej decybeli niż startujący jumbo jet i jest w pełni funkcjonalnym systemem megafonowym z kabiną DJ-a i oświetleniem.

Po premierze na 24ro godzinnym wyścigu Le Mans w czerwcu oba modele ruszyły w trasę koncertową po Europie i zaznaczyły swoją obecność na największych klubowych imprezach tego roku. Miłośnicy muzyki elektronicznej mogli bawić się wspólnie z Nissanem i Ministry of Sound we Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, na Ibizie, we Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Dwa egzemplarze Juke Box to nie koniec współpracy Nissana z Ministry of Sound. Obie firmy zaprojektowały wersję specjalną modelu Juke, która znalazła się w sprzedaży. Dzięki połączeniu pomysłów dwóch innowacyjnych wielkomiejskich Marek, powstał Nissan Juke, w wersji „Minister of Sound”. Specjalna wersja Juke będzie dostępna w dowolnej konfiguracji silnika i skrzyni biegów z aktualnej oferty Juke, natomiast wyjątkowość wersji zostanie podkreślona szeregiem detali stylistycznych i elementów wyposażenia technicznego. Samochód zostanie wyprodukowany w liczbie zaledwie 3000 egzemplarzy.

Juke z limitowanej edycji będzie oferowany w dwóch kolorach odpowiadających firmowym barwom Ministry of Sound: metalizowanym czarnym lub pastelowym białym. Wszystkie egzemplarze będą miały standardowo 17-calowe białe aluminiowe obręcze kół, białe klamki i białe obudowy lusterek. Dla lepszego podkreślenia odważnego wizerunku słupek B jest wykończony czarną błyszczącą powłoką. Ceny w Polsce zaczynają się od 77,900 brutto.

 

źródło: Nissan

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *