MIMS powered by Automechanika Moscow

Międzynarodowe targi motoryzacyjne MIMS powered by Automechanika Moscow 2012 odbyły się w dniach 27 – 30 sierpnia 2012, zrzeszając wiodących producentów branży motoryzacyjnej w 5 pawilonach moskiewskiego centrum wystawienniczego „EXPOCENTRE”.


Łącznie 1 379 wystawców z 35 krajów zaprezentowało swoją ofertę części zamiennych, akcesoriów samochodowych, środków pielęgnacji, ochrony i konserwacji pojazdów. Ekspozycję na powierzchni ponad 42 000 m2 obejrzało 15 700 profesjonalnych zwiedzających z 78 regionów Rosji i 52 krajów świata. Spośród zwiedzających, aż 99,6% stanowili profesjonaliści związani z branżą motoryzacyjną.


Targi MIMS powered by Automechanika Moscow, po raz szesnasty potwierdziły swój status największej i najbardziej rozpoznawalnej imprezy targowej w Rosji i całej Europie Środkowo-Wschodniej, prezentując nowości produktowe takich potentatów branży motoryzacyjnej jak: Bosch, Delphi, Denso, Exist, Europart, Fenox, Finwhale, Gates, Hella, Herzog, KYB, Mahle, Mann+Hummel, Mutlu, Schaeffler, Tenneco, Texa, Valeo, GAZ i wielu innych. Polskę reprezentowało ponad 40 firm w tym: Magneti Marelli Aftermarket, Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA, Orlen Oil, Zap Sznajder Batterien, BKF Myjnie Bezdotykowe, Lotos Oil, Asmet, Przedsiębiorstwo WP, Heko, Cimat, E-Moto, Fischer Automotive i inne.


Rosyjski rynek motoryzacyjny na przestrzeni ostatnich 25 miesięcy odnotowuje zrównoważony wzrost i zgodnie z opinią analityków tendencja ta ma się utrzymać w przyszłości. Targi MIMS powered by Automechanika Moscow, podążając za tym trendem, ponad dwukrotnie zwiększyły powierzchnię wystawienniczą, a liczba wystawców wzrosła o prawie połowę w porównaniu z ubiegłym rokiem. Pozycję lidera w branży targów motoryzacyjnych dodatkowo potwierdza fakt, iż targi MIMS powered by Automechanika Moscow zyskały oficjalne wsparcie Ministerstwa Transportu FR, Ministerstwa Przemysłu i Handlu FR, Komitetu ds. Transportu Dumy Państwowej i wielu innych organizacji.


Uczestnicy targów zgodnie stwierdzili, że udział w wystawie stanowił świetną okazję nie tylko do prezentacji firmy i jej wyrobów na niezwykle chłonnym rosyjskim rynku, ale również do zapoznania się z aktualnymi trendami, technologiami i nowościami produktowymi z zakresu części zamiennych, komponentów i akcesoriów samochodowych oraz nawiązania licznych biznesowych kontaktów.
Przyszłoroczna edycja targów odbędzie się w terminie 26 – 29 sierpnia 2013 w centrum wystawienniczym Expocentre w Moskwie, w Rosji.


Szczegółowych informacji udziela biuro organizatora targów ITE Poland Sp. z o.o., menedżer projektu Martyna Michalska (michalska@ite-poland.com).

 

źródło: ITE Poland

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *