Jak działa skup aut?

Konieczne jest wówczas zezłomowania auta. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

 

 

 

 

 

 

Skup aut Warszawa

Jesteśmy firmą, która zajmuje się skupem aut ze wszystkich dzielnic na terenie Warszawy. Swoje usługi kierujemy do osób, które chcą pozbyć się auta uszkodzonego lub powypadkowego. Nasze największe atuty to minimum formalności oraz szybki czas realizacji usługi. Prowadzimy skup samochodów używanych, dzięki czemu nie muszą Państwo tracić czasu, by upewnić się, czy pojazd nadaje się do zezłomowania. Skup aut Warszawa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać samochód bez ryzyka zaniżenia ceny. Wystarczy wejść na naszą stronę i wypełnić formularz kontaktowy, podając wszelkie informacje niezbędne do oszacowania wartości pojazdu adekwatnie do jego stanu użytkowania. Skupujemy samochody osobowe, samochody ciężarowe, samochody dostawcze, bez względu na ich rocznik. Nasi klienci nie muszą martwić się o kwestie logistyczne. Skupujemy auta osobowe, przyjeżdżamy po nie lawetą, a wszystkie formalności załatwiamy na miejscu. Każdy nasz klient otrzymuje również zaświadczenie o demontażu.

Skup samochodów Warszawa – jakie ma zalety?

Skup samochodów używanych to usługa, z której korzystają zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli firm. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Skup aut gwarantuje natychmiastową wypłatę gotówki, bez załatwiania uciążliwych formalności. Jest to najszybsza forma pozbycia się samochodu, niezależnie od jego stanu technicznego. Skup samochodów stanowi też bezpieczniejsze rozwiązanie od samodzielnej sprzedaży, która wymaga odpowiedniego przygotowania pojazdu, a ponadto stwarza ogromne ryzyko transakcji o zaniżonej wartości.

Skup aut powypadkowych a komis

Wiele osób skup aut używanych myli z komisem. Jakie są różnice? Skup samochodów uszkodzonych to bezpośredni nabywca samochodu. Komis pełni natomiast rolę pośrednika sprzedaży. W pierwszym przypadku stan techniczny samochodu, model i rocznik nie mają żadnego znaczenia. Nasza firma przyjmie każdy pojazd. Do komisu można natomiast wstawić auto w dobrym stanie technicznym, które nadaje się do dalszej, bezpiecznej eksploatacji. Klientami komisu są bowiem osoby, poszukujące używanego samochodu w atrakcyjnej cenie i dobrym stanie. Co więcej, firmy, przyjmujące auta, naliczają dodatkową prowizję od transakcji. W przypadku skupu aut Warszawa nie ma mowy o żadnych kosztach ze strony klienta.

 

Skup aut Warszawa to bezpieczna, atrakcyjna usługa skierowana do osób prywatnych i właścicieli firm. W większości przypadków płacimy gotówką, dokonując indywidualnej wyceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą skupu samochodów firmowych oraz prywatnych.

 

Artykuł sponsorowany

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *