Hyundai Kona – cena i wersja Electric to kluczowe zalety tego modelu

Nabywcy doceniają je za wszechstronność, wysoki komfort jazdy oraz dobry poziom bezpieczeństwa. Jednym z najciekawszych modeli w gamie jest Hyundai Kona, który kusi atrakcyjnym designem, wyposażeniem, a przy tym jest dostępny w pożądanej wersji z napędem elektrycznym. Asem w rękawie koreańskiego producenta okazuje się być także korzystna cena Hyundaia Kona. Przyjrzyjmy się bliżej temu modelowi.

 

 

 

 

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Hyundai Kona jest znakomitą propozycją dla rodziny. To pełnoprawny SUV, który dzięki kompaktowemu nadwoziu idealnie radzi sobie w zatłoczonym mieście. Zwracamy uwagę na spory bagażnik, do którego spokojnie można się zapakować na długie rodzinne wakacje. Ten model jest bardzo dobrą alternatywą dla znacznie większych SUV-ów, które nie zawsze sprawdzają się w ruchu miejskim.

Atrakcyjna cena Hyundaia Kona

Kona to bardzo dobrze wyceniony model, który jest dostępny nawet na przeciętną kieszeń. Cena Hyundaia Kona kusi również dlatego, że nabywca może liczyć na naprawdę wysoki poziom wyposażenia. Już w podstawowej wersji PURE koreański producent zapewnia takie elementy, jak światła do jazdy dziennej LED z funkcją automatycznego włączania, kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi czy tempomat.

Hyundai Kona Hybrid

Hyundai Kona Hybrid to ciekawa propozycja do miasta, która na pewno powinna zainteresować osoby niemające jeszcze pełnego przekonania do napędu elektrycznego, natomiast chcące iść z duchem czasu.

 

Napęd hybrydowy gwarantuje niskie zużycie paliwa, a przy tym nie wymaga uzupełniania energii z zewnętrznego źródła, co jest bardzo wygodne w codziennej eksploatacji. Hyundaiowi Kona Hybrid nie można również odmówić dynamiki – układ hybrydowy oferuje moc 141 KM, co w połączeniu z wysokim momentem obrotowym 265 Nm daje sporo satysfakcji z jazdy.

Hyundai Kona Electric

Hyundai Kona Electric to wersja z zeroemisyjnym napędem, który doskonale nadaje się nie tylko do miasta, ale również w dłuższe trasy. Warto zauważyć, że koreański SUV z napędem elektrycznym oferuje zasięg aż do 484 kilometrów na jednym ładowaniu.

 

Dodajmy, że Hyundai Kona Electric jest samochodem objętym wyjątkowo korzystnymi warunkami gwarancyjnymi. Koreański producent udziela na ten model aż 5-letniej gwarancji oraz 8-letniej gwarancji na sam akumulator (z limitem do 160 000 kilometrów).

Szukasz promocji na Hyundaia Kona Electric, Hybrid lub w wersji spalinowej? Znamy dobry adres

O cenę Hyundaia Kona warto zapytać u autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice. Doradca dealera przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, uwzględniającą zarówno rabat dealerski, jak i promocyjne warunki finansowania zakupu czy atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *