Gwiazdy w rajdzie „Lancia Gran Turismo”

W rajdzie wzięły udział znane aktorki, piosenkarki, prezenterki TV i dziennikarki popularnych magazynów kobiecych, m.in. Anna Popek, Agata Młynarska, Kasia Glinka, Agnieszka Popielewicz, Dominika Gawęda, Katarzyna Butowtt, Dorota Wróblewska, Patricia Kazadi.

Trasa rajdu wiodła przez Mazowsze, Kurpie i Mazury – spod warszawskiego hotelu Marriott, do znanego hotelu SPA Siedlisko Morena. Panie, podzielone na drużyny, jechały Lanciami Delta z silnikami o mocy od 120 do 200 KM. Podróżując wyznaczoną trasą Panie miały do wykonania różne zadania. M.in. musiały: wykazać się znajomością historii regionu zawartą w 40 pytaniach, umieć udzielić pierwszej pomocy oraz odpowiedzieć na pytania o tematyce motoryzacyjnej. Dodatkowo podczas trwania rajdu Panie poddane były próbom mającym na celu doskonalenie umiejętności jazdy samochodem. Np. na rynku w Pułtusku gwiazdy cofały do zaaranżowanego „garażu”, czy gasiły ogień przy użyciu gaśnicy samochodowej. Marka Lancia zadbała nie tylko o atrakcje podczas trasy, ale także o bezpieczeństwo uczestniczek wyścigu. Rajd był pilotowany przez służby straży miejskiej oraz lokalną policję.


Do mety rajdu w Siedlisku Morena k. Ełku dotarły wszystkie załogi w doskonałych humorach i podekscytowane rywalizacją na poszczególnych próbach.
Wieczorem zostały ogłoszone oficjalne wyniki a zwycięskie drużyny zostały nagrodzone. Pierwsze miejsce zajęła drużyna o nazwie „Kobiety Lancii”, w skład której wchodziły Panie: himalaistka Kinga Baranowska, Magdalena Łyczko, dziennikarka z magazynu Gala, Emilia Chmielińska dziennikarka z portalu Interia oraz Idalia Kostrzewska reprezentująca hotel Marriott. Panie otrzymały: kosmetyki ufundowane przez markę Lancome, zaproszenia do Pragi na weekend do hotelu Marriott,  zestawy zimowe firmy ROXY, kosmetyki marki Skin Ceuticals i L’Oreal Professionnel oraz puchary od organizatora rajdu.
Wszystkie Panie niezależnie od zajętego miejsca w rajdzie otrzymały zestawy kosmetyków od marki VICHY i L’Oreal Paris.


Po zakończeniu rajdu Panie odpoczywały korzystając z zabiegów SPA oraz uczestnicząc w zajęciach na temat makijażu i stylizacji.
Dzięki udziałowi w rajdzie Panie mogły bliżej poznać się z Lancią DELTA i komfortem podróżowania, jakie oferuje ta limuzyna swoim pasażerom, docenić jego solidność, innowacyjność, wygodę, elegancję, dzięki którym wyznacza nowe trendy w designie samochodowym. Te cechy pozwalają Lancii od lat pracować z gwiazdami na całym świecie – reprezentowały ją już takie znane nazwiska, jak Harrison Ford, Richard Gere, projektant mody Stefano Gabbana, czy Carla Bruni.

 

LISTA UCZESTNICZEK

ZAŁOGA nr 1 – LANCIA STARS
Agata Młynarska – prezenterka i dziennikarka telewizyjna
Anna Popek – prezenterka i dziennikarka telewizyjna
Katarzyna Butowtt – modelka
Patricia Kazadi – aktorka i piosenkarka

ZAŁOGA nr 2 – DELTONISTKI
Katarzyna Glinka – aktorka
Agnieszka Popielewicz – prezenterka
Monika Długołęcka – kierownik wydawnictwa Bauer
Edyta Gładys – dziennikarka Polsat

ZAŁOGA nr 3 – SEXY BEASTS/SEXOWNE BESTIE

Kamila Sowińska – manager Blue Cafe
Anna Puślecka – prezenterka i dziennikarka telewizyjna
Dominika Gawęda – wokalistka Blue Cafe

ZAŁOGA nr 4 – MOHEROWE BERETY
Dorota Wróblewska – producentka programów telewizyjnych oraz pokazów mody
Nina Portnicka-Boras – wróżka
Jolanta Borowiec – dyrektor Polsat Cafe
Beata Madeja – dyrektor biura reklamy wydawnictwa Bauer

ZAŁOGA nr 5 – DRUŻYNA BEZ BLONDYNKI
Anna Puchacz – manager w Gazecie Prawnej
Aleksandra Nieśpielak – aktorka
Różena Opalińska – stylistka Elle

ZAŁOGA nr 6 – KOBIETY LANCII
Emilia Chmielińska – dziennikarka Interia.pl
Kinga Baranowska – polska himalaistka
Magdalena Łyczko – dziennikarka
Idalia Kostrzewska – manager Hotelu Marriott

 

źródło: Lancia

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *