Dacia Logan Van i Logan Pick-up na gaz

Logan Van w wersji Confort dostępny jest w cenie 32 358 zł netto, a cena Logana Pick-up w wersji Confort to 32 154 zł netto i 35 894 zł netto w wersji Confort Cargobox (z zabudową).

Dacia Logan Van oraz Logan Pick-up są idealnymi samochodami dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, poszukujących praktycznych rozwiązań. Ładowność wersji z fabryczną instalacją gazową LPG wynosi 750 kg dla Logana Van oraz 770 kg dla Logana Pick-up.

Instalacja montowana w Dacii to instalacja IV generacji, w której wyeliminowane zostały różnice
w dynamice i mocy pomiędzy zasilaniem gazowym i benzynowym. System IV generacji zapewnia ponadto: automatyczne przejście z zasilania benzynowego na gazowe po osiągnięciu odpowiedniej temperatury silnika, automatyczne przejście z zasilania gazowego na benzynowe po wyczerpaniu się gazu, niską emisję substancji szkodliwych dla zdrowia, pełną integrację z benzynowym systemem zasilania bez potrzeby emulatorów oraz eliminuje ryzyko cofnięcia się płomienia w układzie dolotowym.

Zaletą zakupu modelu Dacii Logan z fabryczną instalacją gazową jest między innymi gwarancja producenta obejmująca 3 lata lub 100 tys. km przebiegu.


Samochód cechuje się cichą pracą silnika, którego osiągi porównywalne są z osiągami jednostki zasilanej benzyną. Dwa zbiorniki paliwa – benzynowy o pojemności 50 l i LPG o pojemności 42 l (w zależności od modelu) gwarantują duży zasięg samochodu bez konieczności tankowania. Korzystanie z jednostek zasilanych gazem jest ekonomiczne, zwłaszcza przy dużych przebiegach.

Obecnie dostępne na polskim rynku modele Dacii z fabryczną instalacją gazową są wyposażone w silnik 1.6 84 LPG.

Ceny:

  • Dacia Logan Van Confort 1.6 84 LPG – 32 358 zł netto
  • Dacia Logan Pick-up Confort 1.6 84 LPG – 32 154 zł netto
  • Dacia Logan Pick-up Confort Cargobox 1.6 84 LPG – 35 849 zł netto.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3234

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *