Audi na Poznań Motor Show 2016

Zwiedzający stoisko czterech pierścieni będą mieli okazję ujrzeć absolutne nowości z Ingolstadt: kompaktowego SUV’a Audi Q2 oraz model koncepcyjny – sportowego, luksusowego SUV’a z wyłącznie elektrycznym napędem. Po raz pierwszy w Polsce pokazane będą również sportowe modele Audi: RS 6 Avant performance, RS 7 performance oraz S8 plus.

Poznań Motor Show to najważniejsza w Polsce wystawa motoryzacyjna. Jak co roku koncentruje się na prezentacji nowości. Wśród wystawców nie zabraknie marki Audi, która przedstawi swoje najnowsze modele oraz gamę samochodów mających już mocną pozycję na polskim rynku.

„Przede wszystkich chcemy zaprezentować w Poznaniu nasze dwie absolutne nowości – kompaktowego SUV’a Audi Q2, który swą światową premierę miał zaledwie kilka dni temu podczas wystawy motoryzacyjnej w Genewie oraz koncepcyjny model Audi e-tron quattro concept, pokazany po raz pierwszy na targach IAA 2015 we Frankfurcie” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi.

Audi Q2 to miejski pojazd użytku codziennego i rekreacyjnego, łączący progresywną stylistykę i dużą funkcjonalność. Proponowane w nim systemy connectivity, infotainment i wsparcia kierowcy, pochodzą z klasy luksusowych limuzyn. Natomiast Audi e-tron quattro concept to koncepcyjny model z wyłącznie elektrycznym napędem, na który składają się aż trzy silniki elektryczne, jeden umieszczony na osi przedniej, dwa kolejne na tylnej. Dzięki temu, samochód ten jest elektrycznym quattro – pojazdem dynamicznym, a jednocześnie bardzo wydajnym.

Stoisko Audi zlokalizowane będzie w pawilonie 3A MTP. Oprócz nowości, zobaczyć będzie można na nim również po raz pierwszy w Polsce prezentowane Audi RS 6 Avant performance, Audi RS 7 performance, Audi S8 plus oraz inne modele znane już z polskich dróg.

 

źródło: Audi

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *