3. urodziny Fiata 500

4 lipca 2010 r. minęły dokładnie 3 lata od premiery Fiata 500, modelu, który stanowi prawdziwy skok jakościowy w zakresie bezpieczeństwa, rozwiązań technicznych i wyposażenia, będącego jednak przede wszystkim ikoną stylu i designu.
Tego dnia zebrani przy sopockim molo miłośnicy marki oraz gwiazdy show biznesu miały okazję podziwiać nowy model 500C, kabriolet Fiata ze składanym, płóciennym dachem będący swego rodzaju hołdem dla kultowej „pięćsetki” z roku 1957.

Trzecie urodziny „pięćsetki”, doskonała pogoda i początek sezonu urlopowego, to wystarczające powody, by spotkać się na sopockiej plaży. W strefie Fiata 500, witając lato w pełnej krasie, pojawili się m.in. Marysia Sadowska z narzeczonymi Adrianem Łabanowskim, Borys Szyc z partnerką Kają Śródką, Michał Koterski, Radosław Majdan, Tomasz Iwan oraz Agustin Egurrola z żoną Niną Tyrką i córeczką Carmen. „Ten samochód jest po prostu kobiecy i sexy” – mówił Agustin, przyznając, że choć sam lubi jeździć dynamicznie, stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Marysi Sadowskiej, której udało się wyrwać z planu zdjęciowego filmu, nad którym pracuje ostatnio niemal bez wytchnienia, do gustu przypadła szczególnie nowe cabrio, Fiat 500C.
Podczas imprezy Radosław Majdan i Tomasz Iwan zamienili na chwilę piłkarską murawę na boisko do siatkówki plażowej udowadniając, że i na tym polu radzą sobie całkiem nieźle.

Z myślą o miłośnikach „pięćsetki”, marka przygotowała moc niespodzianek zarówno dla posiadaczy Fiata 500, jak i turystów, którzy tego dnia znaleźli się w pobliżu sopockiego mola. Na scenie obok Hotelu Sheraton popularny prezenter radiowy Marek Rusinek zapraszał wszystkich do wspólnej zabawy. Na deskach pojawili się m.in. tancerze programu „You Can Dance”. Na molo zaś na miłośników wodnych szaleństw czekały łodzie motorowe, skutery wodne i popularne banany. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych, którzy mogli spróbować swoich sił podczas przejażdżki mini wersją Fiata 500. Wszyscy, którzy tego dnia trafili na urodziny Fiata 500, z pewnością mogli stwierdzić, że to szczególne auto kreuje wyjątkową atmosferę.

 

źródło: Fiat

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *