Hyundai ix35

Ten wynik plasuje ix35 w grupie najbardziej bezpiecznych samochodów w swojej klasie.

ix35 to już kolejny, obok miejskiego i20 oraz kompaktowego i30 samochód marki Hyundai, który zdobył najwyższą notę w testach Euro NCAP.

Hyundai ix35 reprezentujący segment C-SUV uzyskał wiodący w swojej klasie wynik 88% w kategorii ochrona dziecka oraz 90% w zakresie bezpieczeństwa dorosłych i 71% w ‘safety assist’ (zastosowane technologie bezpieczeństwa).
Na rezultat w tej ostatniej kategorii znacząco wpłynęły: system ESP – stanowiący standardowe wyposażenie wszystkich modeli oraz sygnalizacja zapięcia pasów.
Troska marki Hyundai o bezpieczeństwo pasażerów została potwierdzona przez wysokie wyniki testów w zderzeniu czołowym i bocznym, gwarantując skuteczną ochronę w razie wypadku.

Przyznanie pięciu gwiazdek jest świadectwem naszego zaangażowania w oferowanie Klientom wiodących jakościowo samochodów, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa. Europejscy kierowcy mają bardzo wysokie wymagania, a zespół naszych projektantów i inżynierów w europejskim centrum R&D stworzył model, który wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom” – powiedział Allan Rushforth, wiceprezes Hyundai Motor Europe.

ix35 stał się prawdziwym bestsellerem na europejskim rynku – w przeciągu trzech miesięcy od momentu wprowadzenia go do sprzedaży wiosną tego roku, do Klientów trafiło już ponad 60 tys. samochodów. Gama dynamicznych i wydajnych silników oraz wyjątkowy program gwarancyjny 5-Year Triple Care (5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej, 5 lat assistance) czynią ix35 wiodącym SUV-em w swojej klasie, zapewniając Klientom pełen komfort użytkowania” – dodał Allan Rushforth.

 

źródło: Hyundai

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *