Zupełnie Nowe Renault Trafic

Po ponad 34 latach nieprzerwanych sukcesów i z ponad 1,6 mln sprzedanych samochodów na koncie*, latem pojawi się Nowe Renault Trafic.

Zaprezentowany projekt stylistyczny pozwala określić główne tendencje w designie przyszłego modelu. Jego linia w udany sposób uwzględnia i eksponuje nową stylistykę marki Renault, z powiększonym i bardziej pionowo ustawionym logo – powiedział Kihyun JUNG, projektant Nowego Renault Trafic. – Starałem się zaprojektować samochód  dynamiczny i wyrazisty, a jednocześnie odpowiadający oczekiwaniom klientów w zakresie solidnej konstrukcji i praktycznych rozwiązań.

Trzecia generacja Renault Trafic ma posiadać wszelkie atuty pozwalające na jeszcze lepsze spełnienie oczekiwań firm i klientów prowadzących działalność gospodarczą, którym marka Renault chce zaoferować furgon uwzględniający pełnię zawodowych i życiowych potrzeb.
W swoich pracach nad designem i technologią silników producent oparł się między innymi na swoim doświadczeniu, zdobytym w Formule 1. Zastosowanie nowych technologii jeszcze bardziej umocni pozycję tego lekkiego furgonu – numeru 1 marki na rynku lekkich samochodów dostawczych w Europie od 1998 roku.
    
Więcej informacji o Nowym Renault Trafic już wkrótce.  

* Ilość sprzedanych samochodów Renault Trafic 1 i Renault Trafic 2.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *