Zrób wrażenie wyglądem swojego Nissan Juke

i stwórz niepowtarzalnego Nissana Juke.

  • Mocno kontrastujące elementy kolorystyczne na zewnątrz i wewnątrz auta
  • Szeroka oferta obręczy kół ze stopów metali lekkich w wielu różnych kolorach
  • Pierwszy spersonalizowany Juke, skonfigurowany na własny użytek przez dyrektora kreatywnego w firmie Nissan

Juke już teraz jest jednym z najbardziej wyrazistych samochodów na drodze, a dzięki programowi wszechstronnej personalizacji nowy Nissan Juke może jeszcze skuteczniej zwracać na siebie uwagę.

W ramach pakietu zmian w bestsellerowym crossoverze Nissan opracował kompleksową ofertę opcji personalizacji, za pomocą których właściciel nowego Juke będzie mógł nadać swojemu egzemplarzowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Specjalne pakiety personalizacyjne wnętrza i nadwozia są teraz dostępne jako opcje fabryczne. W dodatkowe akcesoria do personalizacji można zaopatrzyć się u dealerów.

Jednym z pierwszych, którzy postanowili skonfigurować unikatowy samochód dla siebie, jest Shiro Nakamura, starszy wiceprezes ds. projektowania i dyrektor kreatywny w firmie Nissan. Jego bardzo specjalny, dostarczony wprost z fabryki, nowy Juke został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Genewie.

Aby fani i entuzjaści modelu mogli na własne oczy zobaczyć efekt swoich pomysłów na personalizację, dla gości stoiska Nissana na genewskim salonie przygotowano ciekawy i innowacyjny komputerowy moduł służący do wizualizacji różnych kombinacji kolorystycznych na modelu pojazdu w skali 1:8. Pomarańczowe wstawki na zderzaku czarnego Juke, podkreślające sportowy charakter i moc? A może eleganckie fioletowe akcenty w czarnym wnętrzu? Moduł pozwala zobaczyć efekt realizacji takich pomysłów.

Zachęta do kreatywności. Liczne udoskonalenia wprowadzone w nowym Nissanie Juke to między innymi nowy, oszczędny i charakteryzujący się wysoką kulturą pracy silnik benzynowy 1.2 DIG-T, a także innowacyjne rozwiązania techniczne i estetyczne, w tym otwierany panoramiczny dach oraz nowe przednie i tylne światła diodowe. Egzemplarz Shiro Nakamury to żółty Juke Tekna 1.6 DIG-T z kontrastującymi dodatkami w czarnym metalizowanym kolorze.

Oprócz czarnych nakładek na lusterka boczne i opraw reflektorów ma on także eleganckie 18-calowe koła ze stopów metali lekkich oraz tylny zderzak ze wstawkami w identycznym jak nadwozie słonecznym kolorze.

To odważna stylizacja i spektakularne rozwinięcie już i tak bardzo wyrazistej, oryginalnej estetyki modelu. „Żółty to w moim odczuciu bardzo dynamiczny kolor. W zestawieniu z czarnymi detalami nabiera on jednak nowego wymiaru” – powiedział Shiro Nakamura. „To był mój wybór, ale przy takiej liczbie kombinacji w ofercie nasi klienci mogą popuścić wodze fantazji, a ja szanuję ich prawo do tworzenia własnych, unikatowych konfiguracji”. „Z badania przeprowadzonego wśród obecnych właścicieli Nissanów Juke wynika, że podejmując decyzję o zakupie tego modelu kierowali się przede wszystkim jego wyglądem zewnętrznym. Program personalizacji pozwoli wzbogacić styl pojazdu zgodnie z upodobaniami jego właściciela” – dodał Nakamura.

Mnóstwo możliwości personalizacji. Juke w najnowszej odsłonie jest dostępny z paletą kolorów nadwozia rozszerzoną o trzy nowe lakiery: metalizowane słoneczny żółty i atramentowo niebieski oraz niemetalizowany czerwony. Charakterystyczna konsola centralna inspirowana bakiem motocykla ma standardowo kolor szary.

Jeżeli jednak klient zdecyduje się na pakiet personalizacyjny, wówczas konsola, detale na drzwiach oraz oprawy otworów wentylacyjnych, daszek nad zestawem wskaźników, rękojeść dźwigni zmiany biegów, a także fotele i tapicerka drzwi mogą być wykończone w jednym z czterech kolorów: czerwonym, białym, czarnym lub żółtym.

Te same zestawienia kolorystyczne obowiązują, jeżeli klient zamówi pakiet do dekoracji nadwozia. Na przykład biały samochód może otrzymać nakładki na lusterka boczne i tylny zderzak oraz oprawy reflektorów w kolorze czerwonym albo czerwony samochód może mieć czarne dodatki, albo… możliwości są niemal nieograniczone.

Wybór staje się jeszcze większy dzięki ofercie akcesoriów montowanych u dealera. Dodatkowe opcje zwiększają paletę kontrastowych kolorów o siedem (łącznie do 11) oraz umożliwiają wzbogacenie pakietów do stylizacji nadwozia i wnętrza o jeszcze bardziej ekstrawaganckie modyfikacje.

Za pomocą różnych wzorów obręczy kół ze stopów metali lekkich, klamek, spojlerów bocznych, uchwytu klapy bagażnika oraz spojlera dachowego można spersonalizować nadwozie. Uzupełnieniem wystroju wnętrza mogą być oprawy głośników wysokotonowych, nakładki na lusterko wsteczne, dywaniki podłogowe i podłokietniki w licznych wersjach kolorystycznych.

Personalizacja jest łatwa, przyjemna i… pasjonująca. W celu stworzenia prawdziwie wyjątkowego Nissana Juke, wszystkie elementy personalizacyjne można zamawiać indywidualnie, a następnie łączyć je ze sobą i komponować zestawienia z ulubionych kolorów w celu podkreślenia wybranych aspektów auta.

 

źródło: Nissan

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3234

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *