Zalety samochodu elektrycznego w firmie

Samochody elektryczne zyskują na popularności wraz z rozwojem ich technologii. Coraz częściej także firmy decydują się na wybór aut elektrycznych do swojej floty. Dzięki Volkswagen Financial Services możesz jeździć elektrykiem przy naprawdę niskiej racie miesięcznej. A dodatkowo możesz otrzymać nawet do 70 000 zł dopłaty do samochodu elektrycznego!

 

 

 

Samochody elektryczne – informacje

Samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji. Czy tego chcemy, czy nie, trend wśród producentów aut jest wyraźny – to prąd jest paliwem przyszłości. W praktyce auta elektryczne niosą ze sobą wiele zalet – są całkowicie bezemisyjne w trakcie jazdy, w Polsce kierujący nimi mogą liczyć na wiele udogodnień, jak możliwość jazdy buspasami czy darmowe parkowanie w miejskich płatnych strefach. Są łatwiejsze w utrzymaniu i tańsze w serwisowaniu dzięki braku wielu elementów klasycznego napędu. W elektryku nie musimy, tak jak w samochodzie spalinowym pamiętać np. o konieczności dokonywania wymian oleju. Oczywiście ze względu na niższe koszty prądu, a czasami także możliwość darmowego ładowania dostępną w różnych miejscach, koszt przejechania pojedynczego kilometra również jest niższy. Ponadto charakterystyka napędu i zawsze dostępny maksymalny moment obrotowy gwarantuje wyjątkową dynamikę nawet niepozornych modeli.

Zalety samochodu elektrycznego

Kolejne zalety z korzystania z samochodu elektrycznego, w przypadku klientów firmowych, odkryjemy po zapoznaniu się z ofertą VW FS. Wszystko dlatego, że dzięki finansowaniu w opcji JAK ABONAMENT, możemy jeździć nowoczesnym autem elektrycznym płacąc przy tym naprawdę atrakcyjną ratę miesięczną. Wynika to z konstrukcji tego sposobu finansowania, który polega na spłacaniu nie tyle całkowitej wartości pojazdu, jak w klasycznym leasingu, ale jedynie przewidywanej utraty jego wartości w trakcie finansowania. To pozwala uzyskać atrakcyjną ratę, którą można jeszcze dodatkowo obniżyć decydując się na opłatę początkową. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku firm, gdzie stałość i przewidywalność kosztów, zwłaszcza na niskim poziomie, jest kluczowa.

 

Oferta VW FS finansowania samochodów elektrycznych w modelu JAK ABONAMENT pozwala również na dobór czasu trwania umowy w zależności od potrzeb firmy. Inne parametry, jakie możemy zmienić to także wysokość opłaty wstępnej oraz roczny limit kilometrów. W zależności od wyboru poszczególnych opcji, uzyskujemy model finansowania dopasowany do naszych potrzeb. A po zakończeniu trwania umowy mamy 3 możliwości: zwrot samochodu i zakończenie finansowania, wykup auta na własność lub też zwrot samochodu i wybór nowego modelu w ramach nowej umowy.

 

Kolejną zaletą finansowania elektromobilności w ofercie VW FS jest możliwość uzyskania dopłaty do samochodu elektrycznego. Dofinansowanie jest dostępne wyłącznie na auta w pełni elektryczne. W przypadku firmy jego wartość może wynieść nawet do 70 000 zł w programie „Mój elektryk”. Warto szczegółowo zapoznać się z ofertą aut elektrycznych marek z Grupy Volkswagen dostępnych w finansowaniu VW FS by czerpać maksimum korzyści korzystając z samochodu elektrycznego w firmie.

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *