W Mercedesie można zakochać się…

Poznaliśmy już pierwszą zwyciężczynią konkursu „Dowartościowujemy starsze Mercedesy”. Jury zostało urzeczone przez historię „Maleństwa”, czyli Mercedesa Klasy A, której właścicielka podczas stłuczki … poznała miłość swego życia!

Pani Agnieszka Porębska z Dąbrowy Górniczej nigdy nie spodziewała się, jak wielkie znaczenie mieć będzie dla niej zakup używanej Klasy A. Auto było „po przejściach”, w związku z czym nowa właścicielka dokonała niezbędnych napraw. Niestety nie miała szczęścia na drodze – po około roku auto ponownie uczestniczyło w stłuczce.

„Ta stłuczka zmieniła moje życie” – wspomina Pani Agnieszka. – „Właścicielem drugiego pojazdu okazał się mężczyzna, który jest …miłością mojego życia! Chyba nikt nie przypuszczałby, że tak nieprzyjemne zdarzenie może przysporzyć tak wiele szczęścia”…

Wspomnienia właścicielki „Maleństwa” nadesłane na konkurs „Dowartościowujemy starsze Mercedesy” urzekły jury konkursu, które przyznało jej jednej z trzech nagród.
„Maleństwo” zostanie dowartościowane, a efekty zaprezentujemy już wkrótce.

I na koniec pani Agnieszka wyznaje: „Zaraziłam mojego partnera miłością do marki Mercedes. Niedawno kupił Mercedesa Klasy E”. To się nazywa uczucie! Gratulujemy i zyczymy szerokiej drogi!

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *