Volvo V40 Cross Country

który rozpocznie się w stolicy Wielkopolski. Szansę na wygranie modelu V40 Cross Country ma każdy, kto ukończy Poznań Maraton. Tym samym 13-sty dzień października będzie dla jednego z biegaczy wyjątkowo szczęśliwą datą.

Poznań Maraton jest dla polskich biegaczy jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu. To niezwykła impreza, w której na starcie można zobaczyć zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Szansę na wygraną mają wszyscy, ponieważ nagroda główna zostanie rozlosowana wśród wszystkich, którzy ukończą bieg.

Volvo od lat wspiera rozmaite gałęzie sportu, w tym żeglarstwo i biegi długodystansowe. O ile żeglowanie kojarzy się z okresem letnim, o tyle jesień zawsze obfituje w maratony. Nasze zaangażowanie w tę imprezę jest zgodne z filozofią naszej marki. Jesteśmy stworzeni dla ludzi aktywnych, konsekwentnie zmierzających do obranego celu – mówi Mariusz Nycz, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Nagroda główna maratonu, V40 Cross Country, to samochód, który stworzył nową niszę: uterenowionych kompaktów. Podwyższone zawieszenie sprawia, że auto świetnie daje sobie radę przy pokonywaniu wyższego krawężnika, czy progu zwalniającego. Jest przy tym najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie, wyposażonym seryjnie m.in. w poduszkę powietrzną dla pieszego, czy system automatycznego hamowania City Safety.

Samochód ufundowała Firma Karlik, autoryzowany dealer marki Volvo w Poznaniu, przy wsparciu Volvo Auto Polska.

 

źródło: Volvo

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *