Urlop w stylu MINI

Do rodziny produktów MINI dołącza luksusowa przyczepa kempingowa oraz stylowy namiot, który z łatwością może zostać zamontowany na dachu auta. Produkty z najnowszej linii Formula – na rynku od 1 kwietnia  tego roku – zapewnią maksymalną przyjemność z wycieczek krajoznawczych przy zachowaniu minimalnych rozmiarów auta.

Brytyjski producent samochodów kolejny raz udowadnia swój status uniwersalnego dostawcy rozwiązań mobilnych. Po marcowej prezentacji konceptu MINI Clubvan – pierwszego MINI do codziennych wyzwań biznesowych,  marka przedstawia dziś swoim miłośnikom propozycję wakacji w stylu MINI. Nową linię produktów prezentuje 12 dni po nastaniu astronomicznej wiosny, chcąc docenić zaangażowanie oraz pasję do podróżowania swoich wielbicieli. Dwuosobowa przyczepa kempingowa oraz stylowy namiot, który z łatwością może być zamontowany w całości na dachu samochodu, to propozycja dla osób, które pragną, aby ich wakacje stały się niezapomnianą przygodą.

Osoby, które uwielbiają podróżować oraz posiadające swój unikatowy styl jednogłośnie stwierdziły, że MINI to idealny samochód na wyprawy dalekie i bliskie. Ile razy zdarzyło Ci się znaleźć doskonałe miejsca na nocleg pod gwiaździstym niebem, ale Twój samochód był zbyt duży, aby zmieścić się na leśnej ścieżce, a sprzęt do biwakowania za ciężki, aby go przenieść? MINI Countryman z łatwością zaprowadzi Cię w najbardziej urokliwe, ale i niedostępne miejsca, natomiast stylowa przyczepka kempingowa „Cowley” sprawi, że biwakowanie nie będzie przypominało Ci wyłącznie o studenckich wyprawach, a stanie się synonimem luksusu. Dwie wygodne kuszetki, dwupalnikowa kuchenka gazowa, zbiornik na wodę z pompą i akcesoriami do zmywania, panele słoneczne służące do ładowania pokładowej baterii oraz 230 V gniazdka zasilającego lodówkę, telewizor/DVD oraz system stereo to tylko z kilka z niewielu akcesoriów, które urozmaicą każdy wyjazd za miasto.

„Maksymalna przyjemność z wycieczek krajoznawczych przy jak najmniejszym rozmiarze auta” to credo, które sprawia, że ten ekskluzywny pied-a-terre na kołach w doskonały sposób obrazuje słynne, kreatywne podejście MINI do jak najefektywniejszego zagospodarowania przestrzeni. Kształty przyczepki były inspirowane okrągłymi zagięciami znanymi z drzwi MINI. Dodatkowo zamontowane w Cowleyu drzwi posiadają przesuwane okna, które były montowane w klasycznym MINI z 1969 roku. Przyciągająca uwagę przyczepka jest tylko o 12 centymetrów szersza od MINI Clubman i waży niecałe 300 kilogramów, dzięki czemu w żaden sposób nie wpłynie na radość z jazdy samochodem.

W sportowych modelach samochodów spod znaku John Cooper Works, gdzie nie ma możliwości zamocowania przyczepki, idealnym rozwiązaniem będzie namiot Swindon. Ten dwuosobowy namiot, który z łatwością można w całości zamontować na dachu MINI, MINI Clubman oraz MINI Countryman, sprawi że szukanie noclegu na ostatnią chwilę już nigdy nie zepsuje Ci urlopu. Teraz, aby spędzić niezapomnianą i romantyczną noc pod gołym niebem, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, wspiąć się na dach swojego MINI, podnieść górną część namiotu, położyć poduszki oraz kołdrę i przez resztę nocy wpatrywać się w piękno gwiazd. Design namiotu sprawia, że wspólnie z samochodem tworzy on nieszablonową, wyjątkową całość.

MINI nie po raz pierwszy wprawia świat w zdumienie swoim nietuzinkowym podejściem do zagospodarowania przestrzeni na nocleg. W czasie Mistrzostw Świata w 2006 roku marka wprowadziła usługę „fan hotels” polegającą na zmianie wnętrz samochodów MINI w miejsca noclegowe dla fanów drużyn narodowych Włoch, Francji i Brazylii.

 

źródło: BMW Group

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *