Trzy ekstremalne wcielenia Pajero Sport

Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy Duty, Extreme i Utility,  oferowanym w atrakcyjnej cenie, nabywcy tego modelu będą mogli dobrać wyposażenie odpowiadające ich potrzebom i sposobom użytkowania auta oraz lepiej przygotować swój samochód do terenowych wypraw. Dodatkowe zestawy akcesoriów są objęte 3-letnią gwarancją producenta.  

Oferta przygotowana przez polską centralę Mitsubishi Motors wspólnie z firmą Steeler jest odpowiedzią na zapytania nabywców modelu Pajero Sport i pozwoli im jeszcze lepiej wykorzystać znakomite terenowe własności tego samochodu. Oprócz 3 gotowych zestawów akcesoriów, klienci mają także możliwość stworzenia swoich własnych kompletów spośród wszystkich pozycji, oferowanych w ramach trzech gotowych pakietów.

Pakiet Utility. W pakiecie Utility znajdzie się przednie orurowanie z poprzeczką, 3-milimetrowa, stalowa osłona silnika o wadze 17,3 kg, 3-milimetrowa, stalowa osłona skrzyni biegów i reduktora ważąca 13,6 kg oraz konsola sufitowa z dodatkowym schowkiem i otworem na radio CB. Ten zestaw kosztuje 5810 zł – o 505 zł mniej, niż gdyby klient decydował się na zakup wszystkich tych akcesoriów z osobna.

Zestaw Extreme. W pakiecie Extreme, klienci, oprócz dostępnych w pakiecie Utility, stalowych, 3-milimetrowych  osłon silnika, skrzyni biegów i reduktora oraz przedniego orurowania z poprzeczką i konsoli sufitowej z dodatkowym schowkiem i otworem na radio CB znajdą także snorkel oraz Ironman – zestaw sprężyn i amortyzatorów olejowych do podniesienia zawieszenia auta o 5 cm. Cena takiego pakietu wynosi 11 066 zł, co daje oszczędność 962 zł.

Pakiet Heavy Duty. W skład najbogatszego pakietu Heavy Duty wchodzi płyta montażowa do wyciągarki z wyciągarką Superwinch Tiger Shark 9500 o uciągu 4309 kg, z nierdzewnymi rolkami, sterowaniem przewodowym i głównym wyłącznikiem prądu Hebel a także przednie orurowanie z poprzeczką, snorkel, Ironman – zestaw sprężyn i amortyzatorów olejowych do podniesienia zawieszenia auta o 5 cm , 3-milimetrowa, stalowa osłona silnika o wadze 17,3 kg, 3-milimetrowa, stalowa osłona skrzyni biegów i reduktora ważąca 13,6 kg oraz konsola sufitowa z dodatkowym schowkiem i otworem na radio CB. Taki zestaw kosztuje 15 024 zł, czyli o 1306 zł mniej, niż wszystkie te akcesoria kupowane osobno.

Limitowana seria Pajero Sport to świetna propozycja dla miłośników marki Mitsubishi, którzy potrzebują samochodu z funkcjonalnym, komfortowym wnętrzem i wyróżniającego się ponadprzeciętnymi parametrami terenowymi. Mitsubishi Pajero Sport napędza turbodoładowany silnik Diesla o  mocy 178 KM połączony z 5-biegową przekładnią manualną lub elektronicznie sterowaną, 5-stopniową, automatyczną skrzynią biegów INVECS-II z sekwencyjnym trybem sportowym. Sprawdzony układ napędu na 2 osie Super Select 4WD, umożliwia jazdę w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości na każdej nawierzchni.

Mitsubishi Pajero Sport jest dostępny w dwóch wersjach w cenach 137 990 zł i 159 990 zł. Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, w którym można kupić ten model.

 

źródło: Mitsubishi

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *