Techart Porsche Cayenne S Diesel – moc na życzenie

Instalowany na pokładzie auta „powerkit” TA 058/SD1 pozwala zwiększyć moc silnika poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

Po aktywacji systemu, inteligentny układ sterowania zwiększa moc silnika wysokoprężnego V8 4,2 litra o 38 KM do 420 KM. Z koeli moment obrotowy wzrasta o 100 Nm do maksymalnie 950 Nm, dzięki czemu Cayenne S Diesel przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,2 sekundy, czyli o 0,5 sekundy szybciej, niż seryjny model i rozpędza się do 256 km/h.

W celu uwypuklenia ponadprzeciętnych możliwości tego modelu, firma Techart oferuje nabywcy pakiet aerodynamiczny, obejmujący przedni spoiler, boczne progi, tylny spoiler oraz zintegrowany dyfuzor. W ofercie są również lekkie obręcze aluminiowe w rozmiarach od 20 do 23 cali.

Na indywidualne życzenie klienta tuner zmieni też wnętrze masywnego Porsche. Do wyboru są ekskluzywne rodzaje skórzanej tapicerki, liczne opcje kolorystyczne oraz sportowe dodatki, jak na przykład wielofunkcyjna kierownica z łopatkami do zmiany biegów. Za odpowiednią dopłatą firma zamontuje na pokładzie nawet minibarek.

 

źródło: Techart / Mototarget

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3211

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *