SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

Wielki piknik rodzinny, występy cheerleederek, rozrywki i konkursy dla najmłodszych oraz pokazy efektów specjalnych – to wszystko czeka fanów amerykańskiego stylu życia już w najbliższą niedzielę, 14 lipca, na stadionie Narodowym w Warszawie, podczas VIII SuperFinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

To wyjątkowe wydarzenie dodatkowo uświetni polski debiut amerykańskiej ikony motoryzacji – uwielbianego za oceanem nie mniej niż gwiazdy amerykańskiego futbolu Chevroleta Camaro w wyjątkowym wydaniu – specjalnie sprowadzonej do Polski, limitowanej wersji Hot Wheels® Edition.

Te dwie ikony Ameryki – Chevrolet Camaro i futbol amerykański – to idealnie pasujący do siebie duet. Łączy je wysportowana, umięśniona sylwetka, wspaniałe osiągi, moc, wytrzymałość, dynamika oraz ogromne emocje – cechy charakterystyczne zarówno Camaro, jak i futbolu.

Wyjątkowe emocje związane z walką o puchar zapewnią kibicom drużyny finalistów: Giants Wrocław i Warsaw Eagles. Ich zmaganiom towarzyszyć będą: niesamowita oprawa oraz gorący doping gości największej sportowej areny w Polsce. Szacuje się, że SuperFinał 2013 może przebić popularnością ubiegłoroczną imprezę, kiedy to podczas kulminacyjnego meczu na trybunach zasiadły 23 tys. widzów.

O Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego. Mało znana u nas do niedawna dyscyplina sportowa przeżywa ostatnio gwałtowny rozwój. Polska Liga Futbolu Amerykańskiego powstała w 2006 roku. W pierwszej edycji ogólnopolskich rozgrywek ligowych brały udział tylko 4 kluby. W tegorocznych rozgrywkach PLFA uczestniczyły już 74 drużyny, występujące w Toplidze, PLFA I, PLFA II, PLFA 8 oraz PLFA J.

 

źródło: General Motors

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *