Statuetka FleetDerby 2013 dla Audi Q7

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 24 kwietnia 2013 r., w warszawskim hotelu InterContinental.

Celem plebiscytu i testu FleetDerby jest przyznanie wyróżnień FleetDerby – Najlepszy Samochód Flotowy, w 16 kategoriach. Zgłoszone samochody oceniało studwudziestoosobowe jury – managerowie, decydenci branży flotowej i dziennikarze. Test składał się z szeregu jazd, przeprowadzonych na wyznaczonej trasie, gdzie jurorzy z pomocą specjalnie do tego celu stworzonych ankiet, ale na podstawie własnych odczuć i parametrów podanych przez producenta, oceniali poszczególne atrybuty auta.

Po podsumowaniu wyników, w kategorii „Duży SUV i crossover” wyłoniono zwycięzcę – Audi Q7.

„Audi Q7 to flagowy SUV koncernu z Ingolstadt” – mówi Ryszard Czubała, koordynator sprzedaży flotowej Audi. „Niezmiernie cieszy nas fakt, że doceniają go także flotowi specjaliści. To pojemne, wygodne auto, które prowadzi się bardzo komfortowo i precyzyjnie. Idealnie spełnia wymogi samochodu flotowego” – dodaje Ryszard Czubała.

Test i plebiscyt FleetDerby został już po raz drugi zorganizowany przez redakcję magazynu Fleet. I również po raz drugi samochody z czterema ringami znalazły się wśród zwycięzców. W ubiegłorocznej edycji konkursu w kategorii „segment E – samochody reprezentacyjne” zwyciężyło Audi A6, a w klasie „mały SUV i crossover” – Audi Q3.

 

źródło: Audi

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *