SKODA na Motor Show w Poznaniu!

podczas których stoisko wszystkich marek VGP już po raz trzeci mieści się pod wspólnym szyldem AutoCity. AutoCity czeka na odwiedzających w pawilonie 3A, w dniach 27-30 marca 2014.

Stoisko ŠKODY to prezentacja odświeżonej gamy modelowej, która dodatkowo nabierze zdecydowanie sportowego charakteru poprzez modele w wersjach Monte Carlo – Citigo i Yeti. Te modele powstały na fali zainteresowania sukcesami czeskiej marki w motorsporcie.

Marka ŠKODA przez przeszło sto lat zebrała niezliczoną ilość zwycięstw na międzynarodowej arenie, wliczając w to także tryumf w jednym z najbardziej prestiżowych rajdów, Monte Carlo.

Dodatkową atrakcją strefy ŠKODY będzie Fabia RS2000 Cabrio. Prototypowa Fabia RS 2000 została stworzona specjalnie na spotkanie miłośników samochodów GTI w miejscowości Reifnitz nad jeziorem Wörthersee.

Inspirując się Fabią Super 2000, projektanci stworzyli wyjątkowego, dynamicznego roadstera, którego celem jest dostarczenie kierowcy przyjemności z szybkiej jazdy. Model RS 2000 bazuje na aucie rajdowym i oferuje miejsce dla czterech osób. Nachylona pod małym kątem przednia szyba z jednej strony zapewnia ciągły dopływ świeżego powietrza, a z drugiej daje kierowcy i pasażerom wrażenie bliskiego obcowania z naturą.

Na zwiedzających w hali głównej targów będzie czekało także stoisko poświęcone naprawom powypadkowym. Odwiedzający przekonają się o tym, jakie znaczenie mają naprawy powypadkowe w autoryzowanych punktach serwisowych oraz korzystanie z oryginalnych części. W hali prezentowane będą trzy modele marki – dwie ŠKODY Octavia i Rapid, z widocznymi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak wzmocnienia drzwi i strefy zgniotu.

Uzupełnieniem wystawy i nowości produktowych marki będzie prezentacja kandydata na hit: gruntownie odnowionej ŠKODY Yeti. Wszyscy odwiedzający targi będą mogli doświadczyć przygody z autem i wziąć udział w przejeździe po torze z przeszkodami, mieszczącym się przy hali numer 3. Yeti porwie uczestników na wzniesienia, na mokre i kamieniste drogi, gdzie w asyście doświadczonych w jeździe offroadowej instruktorów Szkoły Auto ŠKODA przekonają się o doskonałych cechach modelu.

Emocji dostarczą specjalnie zaprojektowane przeszkody: jednym z elementów toru będzie wysoka, ponad czterometrowa rampa. W trakcie zjazdu z rampy samochód zatrzyma się w niemal prostopadłej pozycji względem ziemi, co zapewni testującym niezapomniane wrażenia. Przejażdżka nie będzie sielanką! Pokonywanie trawersów, suchych rowów, garbów i innych przeszkód wystawi wytrzymałość pasażerów na próbę. Na własnej skórze będzie można przekonać się o wszechstronności i wielozadaniowości samochodu.

Po zakończeniu przejazdu, każdy z uczestników, zobaczy swoje reakcje z przejazdu, co będzie możliwe dzięki przygotowanym indywidualnie materiałom video. Każdy uczestnik będzie mógł pobrać film i udostępnić go swoim znajomym na portalach społecznościowych.

Jazda na torze oczywiście nie jest jedyną atrakcją, którą przygotowała ŠKODA. Odwiedzający będą mogli sprawdzić swój refleks na specjalnym urządzeniu, zbliżonym do tych, wykorzystywanych przez kierowców Formuły1. ŠKODA zorganizowała również niezwykłą sesję zdjęciową w technologii greenscreen. Podczas sesji zdjęciowej Yeti może porwać uczestników na weekendową imprezę, na snowboard albo na Hawaje!

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *