Seria limitowana Floride

symbolem elegancji, atrakcyjności, lekkości i nowego, nastawionego na przyjemność stylu życia. Po sukcesach odniesionych w zeszłym roku, Renault wprowadza na rynek nową, limitowaną edycję Mégane Coupé Cabriolet Floride 2013.

Renault Floride, oparte na modelu Dauphine, było kabrioletem, który uosabiał żywiołowość lat 60. i elegancję we francuskim stylu. Było czymś więcej niż samochodem: było ikoną stylu, unikalnym połączeniem klasy, uroku i przyjemności. Symbolizowało koniec trudnego okresu powojennego i powrót samochodów kupowanych dla przyjemności.

Mijają pokolenia, a model Floride wciąż ma ten sam urok i wdzięk. Mégane Coupé Cabriolet Floride powraca teraz w wielkim stylu… tym razem w wieczorowym wydaniu! Umiejętne połączenie autentyczności i szyku sprawia, że jest to auto jedyne w swoim rodzaju.

Poza pełną uroku i wdzięku stylistyką tego auta, jego atutami są również parametry użytkowe i wyposażenie na najwyższym poziomie. Wciąż dostępne w kolorze kości słoniowej, Floride 2013 zyskało nowy kolor nadwozia – głęboką, elegancką czerń, z czerwonym legendarnym „f” na przednich nadkolach. Dodatkowym smaczkiem jest dobrze znana, utrzymana w stylu retro nazwa „Floride”, a także 17-calowe, aluminiowe obręcze kół dostępne w dwóch kolorach.

We wnętrzu Floride 2013 wyróżnia się elegancją i klasą – w wyposażeniu standardowym dostępna jest specjalna tapicerka skórzana w kolorze grafitowym, z wykończeniami vintage w stylu lat 60., z oznakowaniem „Floride” w górnej części przednich foteli. Nazwa „Floride” na desce rozdzielczej oraz legendarne „f” na specjalnej, aluminiowej gałce dźwigni zmiany biegów i dywanikach podłogowych stanowią uzupełnienie pełnego wyrafinowania wnętrza. Mégane Coupé Cabriolet Floride 2013 pojawi się w salonach Renault już w kwietniu. Wersja z silnikiem TCe 130 będzie dostępna w cenie od 113 490 zł.


Wyposażenie standardowe serii limitowanej Floride 2013 to wyposażenie standardowe wersji Privilege oraz dodatkowo m.in.: skórzana tapicerka, podgrzewane przednie fotele, siatka zapobiegająca zawirowaniom powietrza, system nawigacji Carminat TomTom® Live, radioodtwarzacz R-Plug&Radio+ 3D Sound by Arkamys®, obręcze kół ze stopu metali lekkich 17” oraz specyficzne, charakterystyczne wyłącznie dla tej serii limitowanej, elementy designu zewnętrznego i wewnętrznego.


Renault Mégane Coupé Cabriolet  Floride 2013 jest dostępne w dwóch kolorach:
– lakier Czarny Etoilé + elementy designu zewnętrznego w kolorze kości słoniowej (ozdobna listwa wokół przedniej szyby i boków nadwozia, obudowy lusterek bocznych);
– lakier Kość Słoniowa + elementy designu zewnętrznego w kolorze matowego chromu (ozdobna listwa wokół przedniej szyby i boków nadwozia) oraz obudowy lusterek bocznych w kolorze kości słoniowej.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *