•    Flota pojazdów złożona z modeli Exeo ST, Altea XL, Alhambra i Leon CUPRA
•    Wystawa samochodów marki SEAT w Palau Sant Jordi

SEAT to oficjalny samochód finału Pucharu Davisa, który został rozegrany w ubiegły weekend 4-6 grudnia na kortach hali Palau Sant Jordi w Barcelonie między zawodnikami z Hiszpanii i Czech. W ramach sponsorowania czołowych sportowych zawodów hiszpańska marka przekazała organizatorom 30 pojazdów w sportowych wersjach na potrzeby obsługi jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń sportowych.

SEAT udostępnił organizatorom egzemplarze najnowszego kombi Exeo ST, jednobryłowej Altei XL oraz minivana Alhambra, a także sportowego Leona CUPRA z nadwoziem w barwach zespołu SEAT Sport – triumfatora Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych 2009, który po raz drugi z rzędu zdobył tytuły mistrzowskie w kategorii producentów i kierowców.

Oprócz floty pojazdów do obsługi turnieju SEAT przygotował także wystawę swoich modeli, które były prezentowane w Palau Sant Jordi zarówno w hali głównej, jak i na zewnętrznych dziedzińcach. Przed wejściem do obiektu można było zobaczyć spektakularnego Leona TDI WTCC.

Wsparcie finału rozgrywek o Puchar Davisa to jeden z elementów popularyzacji marki SEAT i budowania wizerunku, podobnie jak sponsorowanie europejskiej ligi UEFA.

 

źródło: SEAT

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3285

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *