SEAT uatrakcyjnia ofertę

na auta z roku modelowego oraz roku produkcji 2011. Zmiana cen na samochody z roku produkcji 2011 obejmuje większości modeli jak oraz poszczególnych opcji dodatkowego ich wyposażenia.

Jednym z atrakcyjnych i wielokrotnie docenianych modeli SEAT-a jest Altea. Teraz jest ona dostępna z nowoczesnym, turbo doładowanym silnikiem z wtryskiem bezpośrednim 1.2 TSI o mocy 105 KM w wersji Reference, już w cenie 58 990 zł. Przypomnijmy jednak że modele marki SEAT już w podstawowych wersjach oferują bogate wyposażenie. W standardzie samochód jest wyposażony w chociażby w elektrycznie sterowane szyby, wyświetlacz rekomendowanego biegu, radio CD/MP3 oraz elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka wewnętrzne. Cennik SEAT-a Leona zaczyna się od kwoty 46 990 zł ,a SEAT-a Ibiza SC od 36 490 zł.

Bardzo atrakcyjnym elementem aktualnej oferty SEAT-a są pakiety COPA, dostępne w modelach Ibiza, Altea i Leon. Dla przykładu, SEAT Ibiza w wersji Style z silnikiem 1.4 MPi o mocy 85KM do już bogatego wyposażenia otrzymuje zawarte w pakiecie COPA, opcje warte aż 5 170 zł za jedyne 2 131 zł. W tym przypadku pakiet COPA zawierająca automatyczną klimatyzację Climatronic, 16”calowe felgi ze stopów lekkich, dodatkowo przyciemniane tylne szyby, czujnik deszczu, automatycznie przyciemniane lusterko wewnętrzne, obszytą skórą kierownicę i specjalny wzór tapicerki. Daje to finalnie korzyść dla Klientaw wysokości aż 3 039 zł.

Ważnym elementem obecnej oferty SEAT-a jest również nowy silnik 1.8TSI o mocy maksymalnej 160 KM w modelach Exeo i Exeo ST. Jest to turbo doładowana jednostka benzynowa z wtryskiem bezpośrednim. Nowy silnik w ofercie SEAT-a zastąpił swojego poprzednika 1.8 Turbo o mocy 150 KM z wtryskiem pośrednim. Model Exeo z tą wersją silnikową można nabyć już za 86 109 zł

 

źródło: SEAT

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *