Samochód dostawczy DACIA Dokker

wielofunkcyjnego kombivana o nazwie Dokker i funkcjonalny samochód dostawczy – Dokker van.

Produkowane w Tangerze modele Dokker i Dokker van, które będą wprowadzone do sprzedaży w pierwszej kolejności w Maroku już od połowy bieżącego roku, zostały właśnie zaprezentowane na salonie samochodowym w Casablance. DACIA Dokker to praktyczny i wielofunkcyjny pojazd dla pięciu osób, dostępny w sprzedaży w wersji z jednymi lub dwojgiem przesuwnych bocznych drzwi. Dzięki przestronnemu bagażnikowi i prostym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza jest przede wszystkim przeznaczony dla klientów poszukujących pojazdu wielofunkcyjnego, który jednocześnie umożliwiłby załadunek przedmiotów o dużych rozmiarach i podróż z całą rodziną w komfortowych warunkach.

Samochód dostawczy DACIA Dokker van może być wyposażony w jedne lub dwoje dużych przesuwnych drzwi bocznych. Jest odpowiedzią na wszystkie wymagania przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła i handlu. Niezawodny i solidny, zapewnia jedne z największych możliwości ładunkowych spośród samochodów z tego segmentu, jak również pomysłowe możliwości zmiany konfiguracji wnętrza oraz niskie zużycie paliwa.

Nazwa „Dokker” pochodzi od angielskiego słowa „dockworker”, oznaczającego pracownika portowego odpowiedzialnego za załadunek i rozładunek statków. Podkreśla w ten sposób duże możliwości ładunkowe pojazdów, możliwości zmiany konfiguracji wnętrza i solidność.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *