Renault Talisman

Wpisuje się on doskonale w klasyczną stylistykę prestiżowego auta, tak cenioną przez klientów z segmentu D. Nowe Renault o wymownej nazwie „TALISMAN” wychodzi jednak poza klasyczne pojęcie prestiżu oferując nowy wymiar komfortu i przyjemności jazdy w tym segmencie.

Renault TALISMAN to unikalne połączenie:


wyrazistego designu eleganckiej i smukłej sylwetki nadwozia,

przestronnego i klimatycznego wnętrza: duża ilość miejsca dla wszystkich pasażerów, przednie siedzenia o najwyższym standardzie w tej kategorii i bagażnik o imponującej pojemności 608 dm3 (zgodnie z normą VDA),

innowacji, które uprzyjemnią każdą podróż: 7-calowy wyświetlacz, R-Link 2 z ekranem nawet 8,7 cala, wyświetlacz Head-Up, jakość dźwięku klasy Surround BOSE i system wspomagania parkowania Easy Park Assist,

innowacji, które zapewnią intensywne doznania z jazdy: dzięki technologii Multi-Sense, która umożliwia wybór trybu jazdy, TALISMAN dostosowuje styl jazdy do upodobań kierowcy. TALISMAN jest jedynym samochodem w segmencie D, który łączy pracę systemu 4 kół skrętnych 4Control z układem Electronic Damper Control (sterowanym zawieszeniem). Nowy sedan Renault charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze – łącząc zwrotność i bezpieczeństwo oraz dynamikę i komfort jazdy.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3211

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *