Renault na Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie 2013

w tym m.in. Pałac Poznański, Cerkwię św. Aleksandra i Operę Łódzką.

Gospodarzami przygotowanych specjalnie na tę okazję stoisk w Hali Arena oraz na pikniku byli autoryzowani koncesjonerzy Renault w Łodzi: Jaszpol i INTER-CAR Przyguccy. Poza najnowszym wcieleniem Renault Clio, które zaledwie po kilku miesiącach wejścia na rynek już okazało się sukcesem, zostało zaprezentowane m.in. Nowe Renault Scenic i Nowe Renault Fluence.
Dla uczestników i kibiców przygotowano loterię z niezwykle atrakcyjną nagrodą w postaci Nowego Clio. Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili kupony i wrzucili je do urny w Hali Arena.

Nowe Renault Clio uosabia odnowę stylistyczną marki. Nowy model jest niezwykle starannie zaprojektowany, a jego produkcja spełnia bardzo wymagające standardy.
 
Nowe Clio – stworzone przez prawdziwych pasjonatów – pokazuje, że ma wszystko to, co mają duże samochody, aby pod względem racjonalnym i emocjonalnym spełnić oczekiwania i potrzeby rynku.

Dzięki podwójnej ofercie systemów multimedialnych z dotykowym ekranem – MEDIA NAV i Renault R-Link, Nowe Renault Clio dokonuje przełomowego postępu w tym segmencie. Upowszechnia wyposażenie podnoszące komfort i bezpieczeństwo oraz proponuje szerokie możliwości personalizacji dostępne po raz pierwszy w ofercie Renault w tej kategorii samochodów.

Swoją uniwersalność Nowe Renault Clio zawdzięcza doskonałemu trzymaniu się drogi i jeszcze lepszemu komfortowi układu jezdnego oraz silnikom, które są liderami na rynku pod względem zużycia paliwa i emisji CO2, wynoszącymi już od 3,2 l/100 km i 83 g/km – to najlepszy wynik wśród silników wysokoprężnych.

Nowe Renault Clio posiada przestronne wnętrze i duży bagażnik (300 dm3). Zapewnia również najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego – co zostało potwierdzone zdobyciem 5 gwiazdek w testach Euro NCAP według nowych, bardziej surowych zasad.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *