Renault Laguna Coupe wyróżnione przez Playboya

Podczas uroczystej gali finałowej, Andrzej Gemra, Szef Marketingu Produktu Renault Polska odebrał dyplom, którego treść nie pozostawia wątpliwości, że Nowa Laguna Coupe to prawdziwy obiekt pożądania.
 
Zdaniem przewodniczącego jury Włodzimierza Zientarskiego oraz redaktora naczelnego magazynu Playboy Marcina Mellera, ten samochód mógłby wygrać w kilku kategoriach. Jest bezpieczny, o czym świadczą doskonałe wyniki testów Euro NCAP, świetnie się przy tym prowadzi, nie można mu odmówić klasy i bezpretensjonalnej elegancji typowej dla wszystkich aut francuskich. Dla Playboya jest po prostu… sexy.

Renault Laguna Coupe powstało z poszukiwania równowagi pomiędzy nowoczesnością i tym, co ponadczasowe. Styliści Renault podjęli wyzwanie zaprojektowania coupe o wiecznie modnej linii, która podbije serca klientów. W swojej pracy skupili się na proporcjach auta, aby uzyskać efekt wyważonej bryły oraz – typowej dla tradycyjnych coupe – prostej i czystej linii, której piękno wytrzymuje upływ czasu i zmieniającą się modę.

Auto zaprojektowane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół, daje pełną przyjemność prowadzenia i poczucie absolutnego panowania nad pojazdem. Laguna Coupe jest wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie decydujące o bezpieczeństwie i wygodzie podróżowania. Precyzyjnie i szybko reagujący układ kierownicy oraz układ hamulcowy, a także wykorzystanie najlepszych na tym rynku technologii, do których należy m.in. układ jezdny z czterema kołami skrętnymi 4-Control – zapewniają precyzyjne
i bezpieczne utrzymywanie toru jazdy.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3285

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *