Renault elektryzuje Bulwar La Croisette

Kilka miesięcy przed oficjalnym wprowadzeniem Renault Fluence Z.E. do sprzedaży ten pierwszy prawdziwy elektryczny sedan pojawił się na bulwarze La Croisette w Cannes. Przestronny, ekologiczny Fluence Z.E., w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie, jest pięcioosobowym rodzinnym samochodem.

Standardowe terminale do ładowania Fluence Z.E. zainstalowane na parkingu Pałacu Festiwalowego zostaną tam po festiwalu i będą służyć użytkownikom samochodów elektrycznych.

Renault i nietypowy wynajem samochodów Podczas festiwalu w Cannes aktorzy i specjaliści filmowi mogą wypożyczać samochody Renault i wypróbowywać je na bulwarze La Croisette. W tej nietypowej agencji wynajmu można znaleźć samochody takie jak Fluence Z.E. oraz najnowsze modele Renault takie jak Latitude czy Mégane Coupé Cabriolet w serii limitowanej Floride, będącej hołdem dla legendarnego modelu Floride z lat 60.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *