Prezentacja Renault Latitude

Doskonale wyważone proporcje, obszerne wnętrze, dynamiczny przód oddający moc silników oraz masywny tył – Renault Latitude zwraca uwagę elegancką i rasową sylwetką. Nowy model wzbogaca ofertę luksusowych aut Renault. Ten atrakcyjny samochód jest przeznaczony dla klientów przywiązujących wagę do wysokiej jakości wykończenia i komfortu. Pod koniec sierpnia Renault Latitude zostanie zaprezentowane na nadchodzącym salonie moskiewskim, z myślą o rynkach pozaeuropejskich, a na salonie paryskim zostanie pokazane publiczności europejskiej.

Mogące się poszczycić znacznymi wymiarami zewnętrznymi (4,89 m długości, 1,83 m szerokości i 1,49 m wysokości), Renault Latitude zwraca uwagę elegancką i rasową linią. Z przodu, adaptacyjne i kierunkowe bi-ksenonowe reflektory podkreślają wyrazisty rysunek osłony chłodnicy. Linie auta zostały wyeksponowane chromowanymi elementami, wyrażającymi dynamikę i nadającymi mu prestiżowego wyglądu. Masywna bryła tyłu pozwala oczekiwać bagażnika o pojemności na poziomie najlepszych samochodów w tym segmencie. Renault Latitude zostało opracowane przy wykorzystaniu całego konstrukcyjnego know-how Renault na bazie nowego SM5 (wprowadzonego niedawno na rynek koreański). Dzięki temu zarówno komfort jazdy, cicha praca silnika, precyzyjnie działający układ zawieszenia i mocne jednostki napędowe stanowią przeważające argumenty w porównaniu z konkurencją. W zakresie jakości i niezawodności, Renault Latitude zostało wyposażone w komponenty przejęte od Aliansu i montowane zgodnie z jego standardami, zapewniającymi marce Renault doskonałe wyniki w tej dziedzinie. Lista wyposażenia, która zostanie podana do wiadomości w późniejszym terminie, obejmuje innowacyjne systemy i elementy podnoszące komfort: dwufunkcyjny jonizator powietrza z podwójnym rozpylaczem zapachów, fotel kierowcy z funkcją masażu, system audio Bose Premium, karta Renault hands free i inne.
Wprowadzane stopniowo w kolejnych krajach i dostosowywane do potrzeb klientów i rynków, Renault Latitude zapewni klientom parametry użytkowe typowe dla aut z najwyższej półki. Będzie flagowym modelem w ofercie Renault przeznaczonej na światowe rynki.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *