Polska premiera nowego Hyundaia i30 w wersji kombi

Hyundai Motor Poland zaprasza na trwające od 13-15.04 targi Motor Show do Poznania, podczas których po raz pierwszy w Polsce pokazany zostanie nowy model Hyundai i30 w wersji kombi.


W trakcie tej największej w naszym kraju imprezy motoryzacyjnej Hyundai zaprezentuje 5 popularnych modeli samochodów – ix20, nowy i30 w wersji kombi, i40 sedan, ix35 oraz Veloster.


Goście odwiedzający stoisko będą mieli okazję zapoznać się z produktami marki, zapytać handlowców o dostępną ofertę finansowania, oraz poznać szczegóły programu pięcioletniej, potrójnej gwarancji.
Hyundai, będący oficjalnym sponsorem UEFA EURO 2012 przygotował także specjalny kącik piłkarski. Jego wyjątkowymi gośćmi będą oficjalne maskotki Mistrzostw Slavek i Slavko, z którymi każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.


Jako pierwsi z ofertą wystawców zapoznają się dziennikarze, w trakcie dnia prasowego 13.04. Oficjalna, polska premiera modelu i30 w wersji wagon odbędzie się o godzinie 16.45 na stoisku firmy Hyundai i autoryzowanego dealera Auto Watin, w pawilonie nr 5.


Targi Motor Show będą dostępne dla zwiedzających w dniach 14-15.04 od godz. 10.00 do 17.00.

 

źródło: Hyundai

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *